Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сосна, до чого сниться сосна уві сні

Зрозуміти,, до чого сниться сосна, можна, пригадавши деталі бачення. Адже цей неоднозначний символ уві сні має кілька пояснень: сімейне щастя, прибуток, сприятливий час для починань. Разом з тим сонники іноді попереджають про втрати, збитки, марності зусиль сновидіння.

Вас чекає прибуток

Приснився сосновий бір, де ростуть високі красиві дерева? Якщо ви там гуляли — значить, по сонником, продумане вкладення коштів принесе вельми непоганий прибуток. Особливо добре, коли там прогулювалася вся сім’я — настане період спокійної, комфортного життя.

Бачити одну велику соснову шишку на дереві означає радість і стабільний дохід. Ще одне тлумачення сну з таким символом — незабаром сплячий займе досить солідне становище.

До чого сняться високі сосни в снігу? Сонник називає такий символ знаменням несподіваного збагачення. Не варто відмовлятися від надходження пропозицій.

Любов, стосунки

Наснилися соснові шишки на хвойної красуні? Сновидінню належить любовну пригоду, яке принесе масу задоволення. Дуже ймовірно, приятельські відносини трансформуються в романтичні і доставлять йому радість.

До чого сниться дівчині це дерево? Якщо вона посварилася з коханим — незабаром помириться. Згідно сонником, таке бачення обіцяє зміцнення відносин.

Бачити уві сні зелену сосну означає успіх в любові. Садити її — у сплячого буде багато вірних друзів, на кого можна покластися.

Наснилося купувати новорічну зелену ялина або сосну? Сонник вказує: сімейне щастя сновидіння буде зростати. Також на нього чекає радість від спілкування з дітьми. Прикрашати новорічну ялинку, сосну — до важливих і радісним подіям.

Попередження

Побачити уві сні, як вона впала — наяву чекають втрати, що стосуються більше фінансової сфери.

Збирати в сосновому бору хвою уві сні — зусилля сплячого марні, його чекає даремний труд, який не принесе ніякого результату.

Самотньо росте посеред парку ялина, сосна обіцяє дрібні неприємності або сумні звістки. Наснилося соснова смола попереджає: остерігайтеся підступу ворогів.

До чого сниться палаюча сосна? Такий сюжет вказує: потрібно контролювати свої негативні емоції, оскільки гнів, злість, що охоплюють вас як полум’я, принесуть шкоди вам самим.

Побачили уві сні, як продають багато сосен до Нового року, і купили для себе це деревце? Сонник сповіщає: у вас є якісь незавершені справи, їх треба терміново вирішити.

Здоров’я

Бачити її уві сні означає: сновидцу загрожує захворювання верхніх дихальних шляхів. Це тим більш збудеться, якщо він чітко відчував її запах.

Засохлі соснові гілки попереджають людини про втрати, які заберуть у нього багато сил. Сновидіння сигналізує: приділяйте більше уваги рідним, їх здоров’ю. Також соснові гілки можуть передбачати відвідування похорону.

Зелена сосна уві сні обіцяє сплячому додаток життєвих сил, енергії, міцне здоров’я до старості.

Дерзайте — успіх вам забезпечений!

Згідно з китайським сонником, дуже хорошою ознакою є сосна, раптом виросла у вас в будинку. Сюжет віщує поворот в справах на краще, підвищення добробуту. Якщо вона виросла у дворі — сплячий займе дуже високий, відповідальний пост. Під вікнами — попереду довге життя.

Чоловікові засохлі високі сосни уві сні віщують успіх в справах. Однак треба проявляти обережність.

Сонник Міллера: значення хороше і не дуже

До чого сниться це хвойне дерево? Бачення обіцяє удачу при будь-якому починанні. Не бійтеся робити щось нове — навіть коли справа буде ризикованим, воно увінчається успіхом.

Жінці наснилося засохла сосна, з якої падають голки, обіцяє важкі втрати клопоти. Причому, можливі не тільки матеріальні втрати. Треба набратися терпіння, щоб гідно пройти випробування.

Сонник сосна, до чого сниться сосна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: