Сонник схопили, до чого сниться схопили уві сні

До чого сниться, ніби вас хтось схопив? Сонник підказує: з’являться складності, перешкоди, недруги будуть активно будувати підступи. Але якщо самі хапаєте когось уві сні — сюжет обіцяє можливість чогось домогтися від нього або настання вдалого періоду.

Складнощі, нападки ворогів

Приснилося бачення віщує труднощів через оточуючих чи настання складної ситуації, результат якої не залежить від сплячого.

Якщо хтось побачив уві сні, як його схопив чоловік, намагаючись вдарити або пограбувати — значить, наяву він піддасться злісним нападкам недругів.

Підкоригує свою поведінку, зверніть увагу на оточуючих

До чого сниться дівчині: її схопив чоловік і збирається згвалтувати? Сонник вказує: вона веде себе зухвало, провокуючи чоловіків зовнішнім виглядом, діями і спостерігаючи їх реакцію. Це дуже цікава гра, але вона може завершитися не за сценарієм сновідіци. Висновок — треба поводитися менш провокаційно (бабусі б сказали: «як личить порядній дівчині»), адже не завжди знайдеться герой, який врятує красуню з лап розпаленого лиходія.

Уві сні вас схопив чоловік і хоче змусити зробити щось, або відібрати важливу річ? Є людина (не обов’язково чоловічої статі), який намагається маніпулювати вами.

Попереду перешкоди, неприємне становище

Наснилося, ніби сновидіння утримують за руку? Сонник повідомляє: з’являться несподівані перешкоди в налагодженому справі. Якщо він зміг вирватися — переборе обставини. Якщо ні — на жаль, справа не виправдає надій або зовсім провалиться.

Бачити уві сні, як вас схопили за руку, означає: хтось вкаже на ваше негідну поведінку. Можливо, випливе назовні вчинок, який ви хотіли приховати.

Подробиці сновидіння

Сонник рекомендує пригадати, як схопили людини:

 • За руку — викрили в непорядних діях;
 • За ногу — зробите все справи вчасно, уникнувши поспіху і суєти;
 • За горло уві сні — змусите його підкоритися вашій волі;
 • Волосся — довірчі відносини;
 • Ніс — прояв прихованого підпорядкування;
 • За статевий орган — змусите людини проти зробити те, що вам потрібно.
 • До чого сниться схопити будинкового уві сні — все одно, що схопити примхливу удачу! Все буде складатися просто відмінно — говорить сонник.

  Остерігайтеся аферистів

  Наснилося: пес схопив за ногу? Проявіть обережність, перш ніж брати на себе якісь зобов’язання. Також намагайтеся досконально вивчати документи, які збирає підписувати, консультуватися з фахівцями.

  Бачили уві сні, ніби собака вчепився зубами і тримає? Сонник стверджує: високий ризик зв’язатися з лукавим людина, що прагне обдурити вас в справах або особистого життя. Але якщо вчасно розпізнаєте афериста (аферистку), можете уникнути сумних наслідків.

  Сонник Міллера: будьте насторожі

  До чого сниться, як пес схопив сплячого і не відпускає, незважаючи на всі опір? Тлумачення сну радить бути насторожі: недруги рішуче налаштовані на досягнення своїх цілей, яким сновидец заважає.

  Проблеми, небезпека

  Наснилося, як сплячого схопив ведмідь? Наяву з’являться проблеми в справах, коли стануть загрожувати вельми неприємні люди. Потрібно попросити про допомогу друзів, близьких — або підтримають матеріально, або підкажуть ідею для подолання неприємностей.

  Бачити, як зубаста риба уві сні вчепилася в палець, означає: пора стати самостійним, не залежати від батьків, близьких. Більше покладайтеся на власні сили.

  До чого сниться, ніби небіжчик схопив вас і тягне за собою? Сонник радить остерігатися: загрожує велика небезпека. Обережніше поводьтеся на дорозі, уникайте надмірного вживання алкоголю і ризикованих підприємств.

  Сонник схопили, до чого сниться схопили уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: