Сонник син якого немає, до чого сниться син якого немає уві сні

Дуже часто людина бачить уві сні те, чого немає насправді, але чого він або пристрасно бажає, або дико боїться. Таким прикладом є сновидіння, в якому приснився син, якого немає. Що воно значить і до чого сниться, під силу пояснити будь-якому сонником, але щоб тлумачення були точними і вірними, необхідно згадати всі деталі свого нічний мрії.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився син, якого немає насправді, але уві сні ви бачите його красивим, розумним і слухняним хлопчиком, то можете радіти, так як означає подібне бачення почесті і славу. А ось, мрія про те, що неіснуючим синочок народився інвалідом, означає сум і страждання.

Колір волосся

Зверніть увагу на те, якого кольору були волосся у сина, якого немає в реальності, але є уві сні, радять сонники. Цей факт може змінити значення того,, до чого сниться подібний сюжет.

 • Наснилося, що синуля — блондин — чекайте радісних і приємних клопотів.
 • Хлопчисько виявився брюнетом — не вступайте в суперечки, інакше пошкодуєте.
 • Рудий синочок пророкує нестримні веселощі і радісні зустрічі.
 • Бачите, що дитя повністю позбавлене волосся — до несподіваних і неприємних перешкод.
 • Маленька дитина, як символ турботи

  До чого сниться син, якого немає, перебуває в дитячому віці, підкаже сонник пастора Лоффа. Приснився дитина зовсім ще крихітка — вас чекають домашні і сімейні клопоти, які принесуть більше задоволення, ніж втоми.

  А якщо дитина вже вміє ходити і говорити, то вам необхідно стежити за своїми вчинками і словами, інакше наговорите зайвого тому, кому не слід, і будете довго себе за це карати, підказує сонник відомого священика.

  Підліток — знак протесту і самовираження

  Наснилося, що синок з сновидіння — це цілком уже підріс хлопчик? Про що попереджає такий сюжет, повідає сонник Цвєткова: вас не влаштовує в житті те, що оточуючі намагаються вас всіляко опікати. Ви не відчуваєте себе дорослою людиною, особливо це актуально для чоловіків.

  Хочете знати, до чого сниться, що хлопчик, який є вашим сином лише в сновидінні, дуже епатажно самовиражається? Пригадайте, не пропонував чи хто вам недавно зробити зухвалий вчинок. Якщо таке траплялося з вами, то згадуйте, як ви себе почували уві сні через витівки свого хлопчика: вам було соромно — реальна авантюра принесе вам проблеми; ви не надавали цьому особливої ​​уваги — ризикніть, діло може «вигоріти».

  Дорослий чоловік, або Кар’єрні перипетії…

  Тлумачення сну про те, що ваш неіснуючий син, є дорослим чоловіком, попереджає про наступне: якщо ви хочете отримати нову посаду або підвищення зарплати, перестаньте розпускати чутки.

  Циганський тлумач пророкує кар’єрний зліт тому, хто уві сні мав синочка-начальника, а ось, якщо ваше дитя працювало на низькооплачуваній посаді, то чекати підвищення вам не варто.

  Мати уві сні синка-ледаря, якому вже багато років, але він вважає за краще «сидіти» у вас на шиї — ознака застою в кар’єрі і відсутності перспектив, засмучує сонник Цвєткова.

  Сонник син якого немає, до чого сниться син якого немає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: