Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник син, до чого сниться син уві сні

Діти, незаперечно, є найбільшою радістю в житті. Але, до чого можна побачити уві сні сина? Сонник не дає якогось одного варіанту відповіді на це питання. Адже на опис,, до чого сниться син, впливають і всілякі особливості сюжету.

Поява на світ

Побачити уві сні народження — на щастя, яке нікому не вдасться зруйнувати. Якщо новонароджений був веселий, красивий і здоровий, то життя буде до вас прихильна, як ніколи. Чи вдасться домогтися того, чого ви так сильно хотіли, і зберегти це на довгі роки. Якщо у вагітної жінки уві сні народився хлопчик, то в дійсності вона також стане матір’ю сина. Чоловікові дізнатися, що дружина народила хлопчика, значить, наяву випробовувати на несвідомому рівні страх за свою репутацію. Народжувати дитину самому — до перемоги над мучать тривалий час страхами. Наснилося, що вагітна сином доньку народила, готуйтеся до великих звершень. Але, Універсальний сонник попереджає, що щоб здійснити задумане, заздалегідь необхідно заручитися підтримкою близьких людей. Інакше, нічого не вийде. Якщо незаміжня представниця прекрасної статі в своєму сновидінні змогла народити малюка, то в реальності пройде слух про її надмірної розбещеності. Уві сні годувати грудьми майбутнього спадкоємця — до вдалого вкладення коштів. Сучасний сонник переконаний, вкладені гроші принесуть хороший прибуток.

Смерть

Якщо уві сні ви дізнаєтеся про те, що ваш синочок помер, насправді відбудуться зміни на краще. Аналогічно трактується і сюжет, в якому ваш покійний дитина лежить в труні. Пояснення,, до чого сниться ховати потонулого сина дає Езоп. Провісник переконаний, що таке сновидіння обіцяє тільки щастя. Ще один варіант, до чого можуть наснитися похорон загиблого сина — до довгого життя, що не затьмарений хворобами. Бачити могилу власну дитину в сновидінні — хороший знак. Це означає, що ваш син багато доб’ється, і ви зможете пишатися. Якщо уві сні синочок потонув, то наяву потрібно ваша допомога. Постарайтеся зрозуміти біди і переживання рідної кровинки. Чи не відштовхуйте в самий складний життєвий момент. Померлий син приснився живим — це до тяжкої праці. Сонник Гришиной пророкує малооплачиваемую важку роботу, взятися за якої змусять непрості життєві обставини. Наснилося, що сина вбили і ви бачите мертвого? Такий сюжет — попередження про те, що в реальності може чекати біди. Будьте максимально обачними та обережними. Якщо ви самі уві сні вбили сина, то наяву власними руками зруйнуєте своє щастя. Бачити померлого досить часто — знак, що потрібно пом’янути загиблих раніше родичів.

Приснився в дитячому віці

Бачити маленьким свого вже дорослого сина — до змін. Універсальний сонник радить не боятися нового, а сміливо рухатися вперед. Будьте впевнені, вас чекає чимало щасливих моментів, особливо якщо приснився хлопчик був веселий і красивий. Якщо дорослий приснився маленьким, значить, ви у важкі часи сподіваєтеся на сторонню допомогу. Це непогано, але, врахуйте, не завжди знайдуться люди, готові допомогти. Сниться, син в дитинстві, ймовірно, є якесь невиконане справу, через якого ви не можете рухатися вперед. Дитина намагається з вами заговорити? Послухайте, які саме слова вимовляє. Сонник Ванги не виключає, що вони можуть бути пророчими.

Втратити і шукати

Якщо уві сні у вас вкрали сина, то не варто в реальному житті ставитися занадто серйозно до різних ситуацій. Сучасний сонник рекомендує бути простіше. Якщо вкрав сина чоловік, подумайте, можливо, ви занадто сильно впливаєте на їх спілкування в реальності. Якщо взаємини двох чоловіків складаються гладко, не варто надмірно втручатися. Втрачати уві сні синочка — до розчарувань. Також пояснюється і сновидіння, в якому син просто раптово зник.

Поєднується шлюбом

Сниться, що вирішили одружити свого сина і присутні на його весіллі? Сонник Міллера переконаний, що в дійсності будете їм дуже пишатися. Наснилося, що синочок одружується, але при цьому не весел і виглядає нещасним? Слід перестати втручатися в його особисте життя і нав’язувати свою думку. Довіртеся його рішенням. Сонник Шеремінской впевнений, що тільки так він зможе стати по-справжньому щасливим.

Страждає чи хворіє

Бачити хворим свого сина — до отримання поганих звісток. Якщо настільки сильно захворів, що плаче від болю, приготуйтеся зіткнутися з серйозними нещастями. Сучасний сонник передрікає розчарування, біди і нужду. Також наснитися побитий плаче чоловік може в тому випадку, якщо йому необхідна ваша допомога або мудру пораду. Якщо ви самі побили сина, то самостійно негативно вплинете на його долю. Можливо, вплив це буде ненавмисним.

Сниться подруга сина

Примарилося уві сні дівчина сина здатна допомогти зрозуміти справжній стан речей у взаєминах невістки і свекрухи. Якщо колишня дівчина сина вас обіймати, значить, в реальності ви відчували до неї щире розташування і хотіли б повернути їхні стосунки. Тлумачення снів також дозволяє зрозуміти,, до чого сниться неіснуюча кохана сина. Такий сюжет попереджає про те, що в особистому житті чоловіки все буде складатися дуже добре.

Інші варіанти описів

Примарилося, що ви били сина, і він був весь в крові? Універсальний сонник попереджає, що між вами можуть виникнути практично нерозв’язні розбіжності. Багато в чому результат конфлікту буде залежати саме від вас. Лаятися з сином через те, що часто повертається додому п’яний — до розчарувань і переживань. Їли сниться, що син тоне, це означає, що виявиться в скрутному становищі. Ще потопаючий кровний родич може передбачати серйозні зміни.

Рятувати, значить, насправді протягнути руку допомоги. Цілувати в сні голого дорослого сина подруги — до зав’язування заборонених любовних відносин. Сонник Гришиной радить подумати над тим, а чи потрібна вам ця зв’язок.

Сонник син, до чого сниться син уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: