Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суперниця, до чого сниться суперниця уві сні

Сновидіння, в якому Ви побачили свою суперницю, можна витлумачити двояко. Деякі сонники свідчать, що подібний сюжет є явним попередженням про те, що найближчим часом слід проявити максимальну обережність у вчинках і висловлюваннях. Інші джерела пояснюють,, до чого сниться конкурентка в любові, досить позитивно. Вважається, що побачити уві сні цю жінку — ознака майбутнього успіху.

Нанесення фізичних травм

Бити суперницю в своєму сновидінні — до її перемозі. Сучасний сонник стверджує, що боротьба з зухвалою конкуренткою закінчиться поразкою. Улюблений віддасть перевагу іншій жінку.

Наснилася бійка? Битися уві сні з жінкою, до якої відчуваєте негативні почуття — до проблем у відносинах з коханою людиною. Якщо приснилося, що Ви били суперницю з усією люті кулаками по голові, значить, в реальному житті відчуваєте явне охолодження з боку коханої. Жіночий сонник рекомендує не влаштовувати своїй другій половині гучних розбірок, а краще подумати над тим, як повернути згаслу пристрасть.

Детально пояснює,, до чого сниться таке сновидіння і тлумач Гришиной. За даним джерелом побити суперницю в нічних мареннях означає здобути перемогу над нею і в реальному житті. Якщо уві сні ви відчували радість і радість, що завдали травми розлучниці, то наяву зможете насолодитися солодким почуттям своєї переваги над суперницею. Але, сонник Гришиной радить не втрачати пильності. Боротьба буде довгою і важкою.

Якщо наснилася бійка з суперницею прямо під час одруження, варто переглянути своє ставлення до цієї леді. Постарайтеся зрозуміти, що чим більше значення Ви надаєте ролі цієї жінки у Вашому особистому житті, тим більші у зв’язку з цим виникнуть проблеми. Східний сонник настійно радить хоча б на якийсь час забути про конкурентку і зосередиться на відносинах з коханим. Запам’ятайте — повне взаєморозуміння є секретом міцних відносин.

Наснилося жорстоке побиття? Пояснення,, до чого сниться даний сюжет, мається на Англійському тлумачі. Побити підлу розлучницю прутом означає в реальному житті назавжди викреслити її зі свого життя. Якщо уві сні вона вже не змогла піднятися, то наяву більше не зможе завоювати прихильність Вашого обранця.

Вдарити суперницю ножем в груди — до вчинення непоправної помилки. Малий Велесов сонник радить спочатку обмірковувати свої вчинки, а потім тільки їх здійснювати.

Якщо ж ненависна суперниця била Вас сама, то, швидше за все, Ваш коханий залишиться з нею. Але, не варто надмірно переживати. Пройде зовсім небагато часу, і Ви будете легко згадувати про цей інцидент і можливо навіть дякувати долі за те, що ця жінка колись послужила причиною розриву.

Смерть конкурентки

Вбити суперницю в сновидінні — вкрай хороший знак. Наснилося, що підступна розлучниця померла? Приготуйтеся забути в реальності про всі негаразди. Всі проблеми вирішуватися самостійно за короткий термін. Залишиться лише насолоджуватися щастям і безтурботністю.

До чого сниться смерть суперниці пояснює і тлумач Міллера. Даний сонник говорить, що подібний сюжет обіцяє надзвичайно вдалий період не тільки в особистому житті, а й у кар’єрі. Всі старання будуть оцінені по достоїнству. Постарайтеся тільки не «втратити голову» від нахлинуло успіху, інакше надовго залишитеся на самоті.

Уві сні задушити жінку, яка намагається в реальному житті відвести Вашого чоловіка, означає здобути повну гармонію у взаєминах з коханим. Сучасний сонник повідомляє, що найближчими місяцями Ви забудете про розбіжності і будете щиро щасливі.

Дружити з розлучницею

Подружитися уві сні з цієї особливої ​​- до набуття надійного компаньйона. Магічний сонник передрікає успіхи в будь-яких починаннях і підтримку з боку досвідченого і грамотного ділового партнера. Ще один варіант,, до чого сниться подібне — спілкування з друзями дитинства.

Якщо приснився добрий розмова, очікуйте добрих подій. По-доброму розмовляти з нею означає в реальному житті отримати добрі вісті з боку. Під час розмови з нею сміятися — до зустрічі зі старими друзями.

До чого сниться подібний сон також пояснює Міллер. Дружба з конкуренткою уві сні обіцяє успіх в задуманому справі. Сонник Міллера радить безстрашно вплутуватися в задумане підприємство. Можете не сумніватися, цей почин обов’язково принесе очікуваний результат.

Здобути перемогу

Бачити суперницю некрасивою і покинутою усіма значить виключити її наяву з ряду своїх конкуренток. Вона більше не зможе нашкодити Вам. Боятися її можна лише уві сні. Вона втратила всю владу над Вашим обранцем. Сучасний сонник закликає розслабитися і зосередиться на більш насущні проблеми.

Перемогти суперницю в коханні — до розпускання пліток, що стосуються життя даної персони. Літній сонник пророкує, що ситуація змусить Вас грати за нечесними правилами. Незважаючи на побачений уві сні сюжет постарайтеся боротися по-чесному. Чиста совість часом буває важливіше любові.

Якщо суперниця йде переможена, можете і в реальному житті святкувати перемогу! Дане тлумачення особливо актуально в тому випадку, якщо уві сні програла гірко плакала. Плач суперниці — свідчення повного тріумфу. Східний сонник радить не опускатися до принижень. Поводьтеся гідно навіть незважаючи на пекуче бажання розтоптати цю жінку.

Різні тлумачення

Те,, до чого сниться вагітна суперниця розповідається в Жіночому тлумачі. Побачити уві сні такий сюжет значить наяву пережити важке потрясіння. Якась подія назавжди змінить Ваше життя. Жіночий тлумач стверджує, що не варто намагатися підготувати себе до удару. Вам це не вдасться зробити. Єдине, що Ви можете зробити, це морально налаштувати себе на подолання всіх життєвих тягот.

Якщо наснилася суперниця в весільній сукні, то, швидше за все, їй вдасться відвести Вашого чоловіка з сім’ї. Бачити себе в сні у них на весіллі означає змиритися з поразкою.

Осінній тлумач роз’яснює, що обіцяє сновидіння, в якому Ви бачили колишню дружину свого коханого голою. Даний сонник стверджує, що в реальності Вам вдасться принизити свою суперницю перед знайомими, тим самим назавжди зіпсувавши її репутацію.

Стригти волосся своєї конкурентки в любові — до набуття сильних покровителів. Вони допоможуть Вам здобути перемогу в боротьбі за любов.

Тлумач мандрівників пояснює,, до чого сниться випроваджувати суперницю зі свого помешкання. Вигнати суперницю зі свого будинку означає своєчасно з’ясувати, які бридкі справи вона затіває проти Вас і вжити низку заходів по їх нейтралізації.

Уві сні цілувати цю підступну представницю прекрасної статі — до дружби. Особливо, якщо наснилися щирі дружні поцілунки. Сонник Ванги трактує дане сновидіння як символ здобуття нового вірного друга. Досить скоро Ви зміните свою думку про суперницю і навіть відчуєте до неї щире розташування.

Сонник суперниця, до чого сниться суперниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: