Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник світанок, до чого сниться світанок уві сні

Світанок — це початок нового дня. І зовсім не важко здогадатися,, до чого сниться подібне сновидіння. Побачити уві сні це чарівне видовище — до удачі і успіху. Правда, світанки бувають різні, тому трактуючи сни про нього, слід враховувати багато деталей: ясна чи була погода або похмура, де і з ким він вас застав. Знаючи всі ці дрібниці, сонник змогу порівняти різні розтлумачить вам ваше сновидіння.

Що нам обіцяє Густав Міллер

Якщо уві сні вам довелося зустрічати світанок — чекайте успіху в задуманому, обіцяє нам відомий психолог Густав Міллер. Однак правдиво це тлумачення тільки тоді, якщо ви нічого не можете розглянути навколо себе. Так само це сновидіння може бути передвісником розчарування в той момент, коли удача буде дуже близько.

«Ранок туманне…» — знак розчарування

Тьмяне осінній ранок віщує сплячій людині розчарування в самому собі і в своїх можливостях, пророкує Сучасний сонник.

Бачити уві сні світанок похмурого дощового дня — кохана людина змусить вас розчаруватися в ньому.

Якщо вам приснилося, що схід сонця з ясного стає похмурим — людина, якій ви довіряли, підведе вас.

Сниться, що ви спостерігаєте за народженням дня крізь пелену туману — вам хочеться радіти, але якісь сумніви заважають це робити.

Яскравий початок дня як символ щастя

Зустрічати яскравий сонячний світанок — удача вже поспішає до вас, радує Місячний сонник.

Наснилося, що ви спите, а перші сонячні промені ковзають по обличчю — незабаром неприємності пройдуть, поступившись місцем радості.

Сниться, що над сходом сонця красивим півколом розташувалися хмари — до початку нових відносин, пророкує сонник Цвєткова.

Передсвітанкова імла або «Від печалі до радості — рукою подати…»

Побачити уві сні досвітню млу — вас чекає підвищена увага протилежної статі.

Якщо уві сні в ту мить, коли ніч змінюється сходом сонця, що оточують вас предмети проглядаються чітко — на радість і веселощів. Але якщо нічна імла настільки густа, що нічого не видно — ви будете сумувати без всякого на те приводу, пророкує сонник міс Хассе.

«Світанкова» компанія — вас порадують і друзі, і вороги

Бачити уві сні, що ви зустрічаєте світанок з коханою людиною — вас чекають тільки позитивні емоції від спільного відпочинку з коханим або друзями.

Якщо вам приснилося, що ви разом зі своїми друзями або коханою людиною провели захід і дочекалися ранкової зорі — скоро близькі доведуть вам щирість своїх почуттів.

Сниться, що ви милувалися красивим світанком разом зі своїм ворогом — відносини з цією людиною помітно поліпшуватися, обіцяє Жіночий сонник.

Місце зустрічі світанку — знак кар’єрних змін

Наснилося, що ви спостерігаєте за світанком на море — в професійній кар’єрі все буде гладко, якщо на море в цей момент був штиль. Шторм — знак кар’єрних змін: ви не постраждали — до підвищення, вас зачепило водою — до зниження.

Милуватися сонячним сходом на горі — незважаючи на труднощі, ви досягнете тих вершин, до яких прагнули.

Якщо в момент світанку на горі дув сильний вітер — пліткарі можуть нашкодити кар’єрі, застерігає Східний сонник.

Світанок застав вас в дорозі — ви стоїте на порозі чогось нового у своїй професійній діяльності. Можливо, ви вирішите змінити роботу.

Сонник світанок, до чого сниться світанок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: