Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник струмок, до чого сниться струмок уві сні

Багато що в прогнозі,, до чого сниться струмок, залежить від стану води, навколишньої природи. Один з сонників вважає, що це джерело може побачити в сновидінні людина, здатна швидко змінювати свій настрій. Якщо уві сні вода була прозора, то життєві події складуться найкращим чином.

Пророцтва Симона Кананіта

Якщо уві сні ви бачили широкий струмок, значить, в реальності зможете здійснити великі і дуже значимі справи. Якщо приснився ревучий гірський потік, то зараз ту справу, якою займаєтеся, ще погано накладено. Сонник Кананіта рекомендує, не відкладаючи на довгий термін, подбати про поправку поточних справ, поки не стало надто пізно.

Купатися уві сні в чистій воді — до одужання. Ваш стан покращитися, а хвороби на довгий час покинуть. Якщо сниться, що міст через струмок відсутня, і ви переходите потік вбрід, то вдасться досягти такої бажаної мети, але перш доведеться неабияк потрудитися.

Бачити в нічних мареннях в потоці багато риби — до участі в досить вигідному заході. Якщо приснилося, що риби було дуже багато, і вона була великою, то і діло буде неймовірно прибутковим.

Переходити по мосту через струмок, значить, успішно впоратися абсолютно з усіма скрутними ситуаціями. Якщо замість води приснилася кров, доведеться в реальному житті зіткнутися з серйозними втратами.

Думка Велеса і Фрейда

Якщо сниться чистий струмок — чекає радість від зустрічі з тим, чого давно позбулися. Якщо вода переливалася за берега, матеріальний стан відчутно поліпшитися.

Бачити уві сні пересохлий гірський струмок — до бідності. Сонник Велеса радить не битися в закриті двері, а просто перечекати. Пройде деякий час і ситуація неодмінно стабілізується, матеріальне благополуччя прийде.

Якщо приснилося, що чистий струмочок тече дуже швидко, все задумане здійсниться в найкоротші терміни. Сонник вважає, що досягнення цілей принесе безліч радісних емоцій. Ви навіть зможете відчути себе по-справжньому щасливою людиною.

Сонник Фрейда вважає, що якщо ви берете в сновидінні воду з даного джерела, то є невибагливим людиною. Крім того не схильні на будь-які, навіть найбільш безневинні, експерименти в ліжку. Психолог рекомендує бути сміливішими, інакше ви втратите друзів і коханої людини, адже буденність досить швидко приїдається.

Опис сну Міллером

Якщо сниться, що переходите струмок, приготуйтеся пережити масу яскравих вражень, нових емоцій. Швидше за все, ви їх отримаєте під час подорожі. Повноводний джерело — знак прийдешніх тривог, а також гострих переживань.

Сонник Міллера попереджає, що пересохло струмок є передвістям розчарувань. Наявний уві сні міст через струмок — символ того, що доля надасть можливість знайти те, чого ви так пристрасно хочете.

Сонник струмок, до чого сниться струмок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: