Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сорочка, до чого сниться сорочка уві сні

Найчастіше наші сновидіння супроводжуються явними символами, які при правильній інтерпретації можуть знайти вихід зі скрутного становища, і навіть з точністю передбачити майбутнє. До таких символів уві сні відноситься і сорочка. До чого сниться цей предмет одягу? Тлумачення сонників не завжди однозначні, але якщо згадати незначні деталі сновидіння, то перед вами відкриються таємниці майбутнього.

На що слід звернути увагу уві сні? По-перше, до яких дій ви робили з цією річчю: прали, прасували, одягали, або просто бачили на іншу людину? По-друге, якою була тканина: однотонної або строкатою — згадайте точний колір. Ну і в останню чергу подивіться на крій сорочки — жіноча вона або чоловіча.

Дії з сорочкою уві сні

За інтерпретації Езотеричного сонника гладити сорочку уві сні — символ прийдешніх змін. Готуйтеся до того, що життя дуже скоро змінить своє русло, і не обов’язково новий напрямок призведе до поліпшень.

Досить цікаво трактує сонник Езопа те,, до чого сниться купувати сорочку. Якщо перед вами стоїть вибір з безлічі різних речей, то і в реальності вам належить зробити нелегкий крок і вибрати одне з двох зол, пожертвувавши при цьому чимось дуже дорогим, цінним для вас.

За сонником Міллера сорочка є символом подружніх взаємин, і якщо уві сні чоловік одягав її на себе, то його зради незабаром приведуть до цілковитого розладу в сім’ї, і охолодженню почуттів подружжя.

Якщо сумирно закоханої дівчини довелося одягати сорочку уві сні, і вона при цьому належала коханому, то буквально через кілька днів чоловік її мрії виявиться під її владою.

За тлумаченням Українського сонника прати сорочку уві сні — знак наближення важкої хвороби. Особливо погані прикмети, якщо зі стирається речі шматками відлітала бруд — від недуги буде практично неможливо позбутися.

Купити сорочку уві сні — гарне передбачення сонника для заміжньої жінки. Якщо в сновидінні на купувала її для свого чоловіка, то наяву чоловік зробить їй шикарний дорогий подарунок, про який вона давно мріяла.

Для ділового чоловіка вибирати сорочку уві сні — означає вибирати в реальності між будинком і роботою. Ситуація в сім’ї досить напружена, і краще кинути всі сили на її налагодження — сонник пророкує, що друзі допоможуть не втратити позиції в справі.

До чого сниться нова сорочка? Якщо це спідня сорочка, то в реальності ви будете мати завидною здоров’ям. Святкова — до висновку вигідною для обох сторін угоди, яка підвищить фінансову незалежність.

Сонник обіцяє серйозне життєве випробування, якщо уві сні вам довелося приміряти сорочку. Доленосна подія трапиться досить скоро, і від того, як ви себе поведете, які якості проявіть, і буде залежати подальший перебіг життя.

Для одруженого чоловіка міряти сорочку уві сні — символ спокуси. Незабаром у вашому оточенні з’явиться одна або кілька привабливих дам, до яких ви будете відчувати порочні почуття.

Якщо нареченій довелося шити сорочку уві сні для свого майбутнього чоловіка, то від якості пошиття заздрості подальше життя чоловіка. Багато вузлів, що стирчать ниток інтерпретуються сонником як довга і щаслива життя. а гладкий шов, рівна строчка — швидка смерть нреченного.

Колір і тип одягу уві сні

Біла сорочка уві сні може трактуватися сонником тільки в сукупності з дією, яке ви з нею робили. Якщо ви надягали її, то щасливе життя вам забезпечена. Навпаки, зняття одягу є ознакою «чорної смуги».

Якщо у вас є передчуття про невірність другої половинки, то не сумнівайтеся в тому,, до чого сниться чорна сорочка. Партнер зраджує вас, але поки не зловите його за руку, обман не можливо буде розкрити.

До чого сниться блакитна сорочка? Це знамення майбутньої спокійним і розміреним життя. Вам вдасться кілька щасливих моментів, в які ви будете відчувати себе гармонійно і комфортно, як ніколи.

Хоч кольору і близькі, але сонник дає негативний тлумачення синій сорочці уві сні. Легка збудливість сновидіння, конфліктність і небажання йти назустріч зіграють з ним злу жарт — він не зможе знайти вихід із складних ситуацій.

Бачити уві сні червону сорочку — знак порочної пристрасті, яка накриє вас із головою в найближчому майбутньому. Якщо ви вже знайшли свою другу половинку, то намагайтеся всіма силами перебороти ниці почуття — вони того не варті.

До чого сниться сорочка в клітку? Це символ багатогранності свідомості сновидіння, і паралельної багатогранності навколишньої дійсності. Життя буде насичена масою подій, і позитив буде змінюватися негативом з блискавичною швидкістю.

Хрестинну сорочку можуть побачити в сновидінні ті, хто давно відійшов від праведних справ і забув про існування Бога. Сонник радить привнести в своє життя більше духовного, інакше ви загрузнете у брехні і гріхах.

До чого сниться чоловіча сорочка? Якщо жінка одягає її на себе, то сонник попереджає, що напориста експлуатація партнера, його загнаність «під каблук» ні до чого доброго не приведе. І оглянутися не встигнете, як він піде до більш поступливою особі.

Якщо в сновидінні сорочка на чоловікові була порваній, брудної, неохайною, то наяву сонник пророкує крах у всіх справах, який відбудеться через спілкування з негідними людьми — лицемірами і перебіжчиками.

За сонником XXI століття жіноча сорочка — явне передвістя зради, але тільки в разі, якщо вона була брудною. Чистота сорочки означає непорочність і цнотливість. Якщо ж вона надіта навиворіт, то чекайте підступу, пастки, розставлені ворогами.

Якщо який народився навесні сновидцу приснилася нічна сорочка, то сонник пророкує бурхливу пристрасну ніч в ліжку з коханою людиною. А для тих, хто народився в осінню пору, ночнушка є пророкуванням безсоння, заморочливого і морально важкого періоду.

Сонник сорочка, до чого сниться сорочка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: