Сонник супермаркет, до чого сниться супермаркет уві сні

У сонників немає чіткого визначення,, до чого сниться супермаркет. Щоб отримати достовірні тлумачення, необхідно взяти до уваги безліч чинників: що в ньому продавали уві сні, чи були в ньому покупці і радував пропонований асортимент вибором і ціною. Врахувавши всі ці деталі, ви з точністю визначте, чого ви чекали б від прийдешнього дня, запевняють тлумачі.

Як трактує Міллер

За заявою сонника Міллера, побачений у сні супермаркет з полками, ломляться від товарів, означає успіх і процвітання. А ось, порожні прилавки обіцяють сварки і втрати.

Бачите уві сні, що ви робите закупівлі продуктів і одягу в одному і тому ж супермаркеті? Це означає, що у вас з’явиться кілька додаткових джерел доходу.

Чим торгує супермаркет

Якщо вам наснився супермаркет, то необхідно пригадати, що саме він пропонував вашій увазі. Ось, за запевненням сонників, до чого сняться деякі групи товарів:

 • Продукти — до вдалим придбанням, досягненням і до здійснення задуманого;
 • Одяг або взуття — вам має бути нове цікаве знайомство;
 • Побутова техніка — доведеться проявити кмітливість незабаром;
 • Ювелірні вироби — до пліток;
 • Авто-мото — підете в дорогу, можливо, це буде відрядження;
 • Побутова «хімія» — ви з головою поринете в домашні клопоти і турботи.
 • Продавати уві сні — знак кар’єрних прагнень

  Якщо вам приснилося, що ви працюєте продавцем у великому магазині з величезними залами і нескінченними торговими рядами, то це говорить про те, що ви запланували собі дуже великий обсяг роботи, впоратися з яким в термін буде важко, віщає сонник пастора Лоффа.

  За версією Місячного сонника, якщо вам приснилося, що ви працюєте в магазині касиром, то це означає, що ви зумієте непогано заробити, просуваючи чужі ідеї. А ось, працювати уві сні в магазині, розкладаючи товари на полиці — ознака прагнення вислужитися.

  Бути покупцем, або Визначтеся з бажаннями

  До чого сниться мрія, в якій ви робите покупки в супермаркеті, пояснить сонник Цвєткова. Якщо ви бачите уві сні, що розгубилися з вибором, то це сигнал про те, що вам варто всі свої справи планувати заздалегідь. А якщо уві сні ви швидко набрали повну кошик покупок, то вас не зупинять ніякі труднощі.

  Тлумач сновидінь Фрейда, пояснюючи,, до чого сниться здійснення покупок в супермаркеті, вказує на те, що у сновидіння явний «сексуальний голод». Особливо актуально таке тлумачення, якщо ви бачите, що бігаєте від полки до полиці, не знаючи, що вибрати.

  Загубитися в супермаркеті — сигнал про нерішучість

  Тлумачення сну, в якому ви загубилися в порожньому супермаркеті, пропонує сонник міс Хассе. Бачення подібного роду вказують на те, що вам властиве почуття невпевненості. Навчіться вірити в себе, радить тлумач.

  А ось, якщо наснилося, що супермаркет сповнений народу, але на то, що ви не можете знайти вихід, ніхто не звертає уваги, то мрія попереджає: ви занадто часто нехтуєте порадами.

  Сонник супермаркет, до чого сниться супермаркет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: