Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник суниця, до чого сниться суниця уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться зростаюча на лісовій галявині чи вже зібрана кимось суниця, в більшості випадків сонник налаштований цілком оптимістично. Лише іноді побачене уві сні служить попередженням про не дуже значимі події, що стосуються міжособистісних відносин або пов’язаних з роботою, якої може виявитися чимало.

Як сунична поляна, виявлена ​​посеред лісу, є приємним сюрпризом, так і ваше сновидіння часто виявляється передвісником радісних подій. Вас чекають романтичні зустрічі, а ваші старі знайомі раптово проявлять свої кращі якості по відношенню до вас. Чи стане явним ставлення людини, про справжні почуття якого ви навіть не підозрювали.

Тлумачачи, до чого снітcя збирати суницю, яка має наповнити велику корзину, сонник попереджає, що сновидцу належить непогано попрацювати, щоб потім повною мірою насолодитися результатом своєї праці. Старання будуть винагороджені повною мірою.

До чого сниться велика суниця, сонник пропонує розцінювати як знак майбутньої удачі. Несподіване везіння наздожене вас в той момент, коли ви на це сподіваєтеся найменше і твердо мають намір розраховувати тільки на свої сили. Удача нерідко заохочує настільки похвальну позицію.

Роз’яснюючи,, до чого сниться червона суниця, тлумач сновидінь робить акцент на її зрілості, стиглому ароматі і солодкому смаку. Все перераховане є передвісником несподіваних і щедрих подарунків від приємного вам людини.

Самотньому сновидцу, якому пощастило їсти уві сні суницю, сонник обіцяє знаменну зустріч в найближчому майбутньому. Побачене уві сні дає всі підстави сподіватися на взаємні почуття.

Як свідчить ще одне популярне тлумачення снів, суниця віщує зустріч з цікавим співрозмовником. Як не хочеться залишати галявину з солодкими ягідками, так само непросто буде завершити приємний і цікаву розмову.

Коли доводиться не тільки бачити вві сні я багато суниці, але і збирати або переробляти для подальшого зберігання ягоди, сновидіння слід тлумачити від зворотного: наяву вам вдасться багато чого отримати без будь-яких проблем: ви і так непогано попрацювали уві сні.

Що кажуть інші тлумачення

Сонник Білого Мага стверджує, що все,, до чого сниться полуниця або суниця, що ростуть на галявині, уособлює ваша працьовитість та цілеспрямованість. Тлумачення обнадіює, що і наяву ви ось-ось відшукаєте свою суничну галявину, яка стане вашою гідною нагородою.

Сонник Фрейда вважає, що якщо довелося бачити уві сні ягоди суниці, сновидіння пов’язано з еротичними задоволеннями. Той, кому пощастило скуштувати солодких ягід, пізнає радість взаємного кохання.

Сучасний тлумач налаштований не дуже-то оптимістично, пояснюючи,, до чого сниться лісова суниця. У його трактуванні дрібні плоди асоціюються зі сльозинками. Тому, хто надумав поласувати приснився дарами лісу, належить стати головним героєм дозвільних пліток.

Як обіцяє сонник Міллера, суниця — добрий знак. Чим більше ви її зберете, тим більшу радість відчуєте в реальності. Якщо урожай настільки багатий, що має сенс продати надлишки, вас чекає воістину грандіозний успіх.

Велесов сонник повідомляє, що лісова суниця, якій вдалося поласувати, наяву віщує події, після яких навряд чи збережеться колишній стан речей. Швидше за все, зміни виявляться сприятливими.

Сонник суниця, до чого сниться суниця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: