Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стукіт у вікно, до чого сниться стукіт у вікно уві сні

Чути в сні стукіт у вікно часто є попередженням. Сонник називає цей символ передвістям деяких випробувань, неприємних пригод. Однак він також обіцяє одержання звістки, прихід гостей, швидке народження дитини. Щоб правильно витлумачити,, до чого сниться такий знак, потрібно враховувати інші деталі.

Не надавайте великого значення чуткам

До чого сниться стукіт у вікно? Деякі сторонні події, чутки можуть збити з пантелику. Вони відвернуть сплячого від справ, що вимагають його уваги.

Наснилося, ніби хтось вночі стукав по вашому віконця, але самі його не бачили? Ви чогось чекаєте, але сонник стверджує: очікування марні або передчасні. Бачення дає зрозуміти: можна заспокоїтися, розслабитися.

Приділіть більше уваги собі

Бачити уві сні, ніби вам постукують по віконній рамі — можливо захворювання, для лікування якого буде необхідно хірургічне втручання. Відвідайте лікаря, щоб вчасно попередити ймовірні ускладнення.

Взагалі тлумачення сну про стукіт у вікно, двері або будь-якому іншому, згідно сонником, пояснює такий сюжет як зв’язок сновидіння зі своєю підсвідомістю. Перед людиною можуть відкритися нові можливості і внутрішній голос дає про це знати. Якщо стук гучний — потрібно більше уваги приділяти своїй інтуїції.

Сонник Міллера обіцяє новини

Приснився стукіт у вікно означає: той, хто лежить незабаром дізнається якісь новини, швидше за все, приємні. Коли він уві сні був дуже гучний — настільки, що людина прокинувся — отримане звістка його просто приголомшить — стверджує сонник.

Підготуйтеся до неприємностей

Таке сновидіння може попереджати людини про прийдешні неприємності, навіть біді. Або ж відображати напруженість, тривожність сновидіння, що очікує неприємностей.

До чого сниться гучний стукіт у вікно вночі? Сонник повідомляє: чекає серйозне випробування, яке потрібно пройти гідно. Зібравши свою рішучість і волю, ви впораєтеся з ним.

Якщо при цьому уві сні людина відчуває тривогу — наяву може статися якесь нещастя. Приснився сюжет попереджає: потрібно бути дуже обережним.

Хороші ознаки

Стук у вікно або б’ється в нього птах іноді, згідно сонником, віщують прихід гостей. Як привітний господар (господиня), ви повинні їх добре прийняти. Бачення обіцяє приємно проведений час.

Птах, що б’ється об скло уві сні, також буває знаменням народження дитини. Причому, поповнення сновидцу не обов’язково чекати у власній родині. Завагітніти може хтось із найближчих родичок, найкраща подруга (дружина одного). Тоді дуже ймовірно, що сплячий стане хрещеним для новонародженого. Появи дитини слід чекати протягом року після сновидіння.

Інші тлумачення

До чого сниться ледве-ледве чутне постукування вночі? Навіть якщо його не чути, але ви знаєте, що воно було — значить, хтось чекає від вас допомоги, підтримки. Проявіть турботу про близьких, поцікавтеся їх справами, можливо, підкажете, як вирішити виниклу проблему.

Бачити б’ється уві сні про скло птицю часто обіцяє якесь несподіване повідомлення, здатне перевернути ваші звичні уявлення про щось або когось. Потрібно проаналізувати, як такі новини позначаться на вас, щоб представляти свої подальші дії.

Навіть коли наяву сновидець не очікує ніяких особливих подій, приснилося бачення відображає його передчуття: незабаром має щось статися.

Сонник стукіт у вікно, до чого сниться стукіт у вікно уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: