Сонник ступні ніг, до чого сниться ступні ніг уві сні

Якщо вам приснилися ступні ніг, то це говорить про те, що ви впевнено «йдете по життю». У реальності ви сумніваєтеся в правильності зробленого вибору? Побачивши уві сні стопи, можете заспокоїтися — ви на вірному шляху. Сонники багато можуть розповісти про те,, до чого сниться ця частина тіла. Ви, головне, згадайте, чиї саме ніжки ви бачили, і як вони при цьому виглядали.

Сонник Міллера

Зверніть увагу на те, які тлумачення пропонує сонник Міллера приснився ступень ніг. Якщо уві сні ви бачите власні стопки чистими і охайними, то це означає, що в реальному житті вам «світить» поїздка, яка принесе вам багато позитивних емоцій.

Бачити недоглянуті і немиті ноги — до неприємностей в дорозі. А ось, якщо наснилося, що ви «наводите марафет» своїм ступень, то це означає труднощі в реалізації задуманого — конкурент, що володіє незвичайною кмітливістю і хитрістю, стане причиною ваших бід.

Доглянуті кінцівки, як символ процвітання

Тлумачачи, до чого сняться ступні ніг, зверніть увагу на їх чистоту і красу. Так, чисті ніжки, побачені уві сні, свідчать про швидкому успіху. Особливо добре, якщо ви бачите власні кінцівки, підказує Східний сонник.

Наснилася гладка і рівна шкіра чужих ступень? Хтось допоможе вам досягти успіху, причому зробить це безкорисливо. А якщо вам приснилося, що чужі руки упорядковують шкіру ваших п’ят, то це говорить про те, що ви зумієте отримати вигоду з чужого доходу, радує сонник пастора Лоффа.

Жахливий стан, або Будьте готові до гіршого

Довелося побачити уві сні свої жахливо брудні ступні ніг? Будьте готові до того, що Доля відвернеться від вас, причому в самий невідповідний момент. Ось, як пояснює сонник міс Хассе,, до чого сниться мрія, в якій ви бачите свої ступні хворими або брудними: ви занадто самовпевнена людина, чиї амбіції затьмарюють голос розуму. Така позиція не принесе нічого крім проблем.

Уві сні ви вирішили, що прийшла пора помити свої брудні стопи? Вже краще! Це ознака того, що ви не до кінця втратили здатність аналізувати ситуацію і робити правильні висновки, тлумачить Циганський тлумач.

Масаж кінцівок: Від задоволення до приниження

До чого сниться бачення, в якому хтось гладить вам ступні ніг? Ось, як це пояснює Весняний сонник: якщо погладжування було елементом масажу, який вам робив професіонал, то і в реальності ви відчуєте фізичне задоволення. А ось, якщо п’яточки вам погладжував Вас чоловік, то можете розраховувати на взаємність.

Гладити самому чиїсь п’яти уві сні — ознака того, що вас хтось принизить, але зробить він це не спеціально.

Маніпуляції з ногами

Тлумачення сну безпосередньо залежить від конкретних деталей, прівідевшіеся сновидцу. Ось, як можна коротко охарактеризувати те, до чого сняться різні маніпуляції зі стопами ніг:

 • У вашій мрію їх лоскотали — до веселощів;
 • Масажували — до задоволення;
 • Мили — до позбавлення від частини проблем;
 • Били по ним — до тягот і позбавлень;
 • Різали або наносили каліцтво — до образи;
 • Лікували — до набуття надії;
 • Цілували — до любовних відносин.
 • Сонник ступні ніг, до чого сниться ступні ніг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: