Сонник стілець, до чого сниться стілець уві сні

Якщо уві сні примариться стілець, обов’язково подивіться, як він точно виглядав. Сонник рекомендує звернути увагу на зовнішній стан, матеріал виготовлення і навіть колір. Всі ці, здавалося б, незначні деталі допоможуть з точністю визначити,, до чого сниться даний предмет інтер’єру.

Варіанти Жіночого тлумача

Бачити уві сні, як ви сидите на стільці — до невиконання даних будь-кому раніше обіцянок. Подібна необачність у вчинках, загублених фразах здатна привести вас до цього фінансового краху. Якщо не готові потерпіти збитки нікому нічого не обіцяйте, спочатку не впевнившись в тому, що здатні виконати обіцяне.

Якщо приснилося, що на міцному дерев’яному стільці сидить ваш друг або знайомий, то готуйтеся скоро отримати досить сумні звістки, що стосуються його персони. Жіночий сонник радить будь-яку звістку прийняти з холодною головою і сподіватися на більш сприятливий результат.

Думка Велеса і Цвєткова

Якщо сниться міцний і високий стілець, то ваша репутація буде чиста як ніколи. Недобрі наклепи не здатні будуть затьмарити ваше добре ім’я і ви зможете насолоджуватися шанобливим ставленням з боку оточуючих людей.

Наснилося, що в ваш будинок прийшов не званий гість і сидить на стільці за столом? В реальності отримаєте вести. Не чекайте поганих новин, швидше за все почуте неабияк порадує.

Сонник Цветкова вважає, що бачити в сновидінні порожній стілець — позитивний знак. Людина, з яким раніше пов’язували міцні дружні стосунки дасть про себе знати. Не виключено навіть, що відбудеться приємна зустріч, яка подарувати багато радісних і приємних спогадів.

Хтось сидить на новому дерев’яному стільці? Чекайте небажаний візит в свій будинок. Житло відвідає людина, якого найменше хотілося б бачити. Якщо сниться, що гість сидить на зламаному стільці, планований візит буде скасований з яких-небудь цілком поважних причин.

Пророцтва сонника XXI століття

Побачити уві сні дерев’яний стілець, значить великих висот досягти в реальному житті. Сісти і відразу ж впасти з нього — до поразки. Приснилося — явний знак, що вороги будуть тріумфувати від своєї перемоги. Що робити? Точно не опускати руки! Боротьба, завзятість, позитивний настрій — ось якості, які допоможуть знову піднятися на ту сходинку соціуму, яка вам близька і бажана.

Сідати уві сні на табуретку, значить в реальності взяти на себе роль беззаперечного лідера в сімейному житті. Якщо табурет був зламаний, серед близьких почнуться сварки і суперечки. Сонник XXI століття радить не проявляти слабкість, а, навпаки, рішуче і твердо «розставити всі крапки над І» та знайти шляхи до примирення.

Купувати дитячий стільчик уві сні — до появи нового члена сім’ї. Не обов’язково це буде малюк, швидше за все у вас з’явиться новий домашній вихованець, наприклад, кошеня, щеня або хом’ячок. Якщо сниться, що подарували даний предмет меблів ви несете його до себе в оселю, то хтось із найближчого оточення надасть значну підтримку, надавши допомогу в потрібний момент.

Тлумачення з декількох джерел

Весняний сонник вважає, що чорний електричний стілець — символ нетривкого службового становища і прийдешніх проблем на робочому місці. Приснився перекинутий стілець пророкує втрату роботи. Літати уві сні по повітрю, сидячи на табуреті, значить, досягти небувалих висот.

Якщо наснитися не а один, а багато стільців, то саме зараз найкращий час для початку нової справи. Обставини складуться самі по собі і допоможуть досягти того, про що мрієте. Розставляти їх уві сні по порядку — до складання планів на майбутнє. Якщо стоять рівно і чітко, то і життя найближчий період буде впорядкована і логічна.

Шукати уві сні стілець і не знаходити — до втрати внутрішніх орієнтирів. Сонник Медеї радить менше роздумувати і планувати, а більше робити реальних вчинків. Нести на собі електричне крісло — до важких випробувань.

Якщо сниться, що у вас вкрали старі стільці, то все погане піде, звільнивши тим самим місце лише для хороших подій. Кататися уві сні верхи на табуреті — до приємного проведення часу. Сонник Міллера вважає, що їхати сидячи в кріслі — дуже хороший знак. Все буде складатися просто чудово.

Якщо уві сні ви доторкнулися до ніжки, а вона стала рідкою і розтеклася, то заплановане не збудеться. Сонник Мандрівника переконаний, що розчарування не уникнути. Особливо, якщо наснилося, що вся конструкція розтеклася по підлозі.

Сонник стілець, до чого сниться стілець уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: