Сонник сходинки, до чого сниться сходинки уві сні

Не слід ігнорувати сновидіння, в якому ви побачили сходинки. Сонник стверджує, що це вкрай важливий символ. Наприклад, підніматися уві сні наверх — хороший знак, йти нижче — поганий. Більш точно визначити,, до чого сниться таке бачення можна, згадавши всі деталі сновидіння.

Спускатися по сходах вниз

Сонник медіума Хассе впевнений, що спускатися в нічних мареннях сходами вниз — до важкого виконання поставленого завдання. Приснилося — знак, що нічого не дасться вам без зусиль. Для здобуття бажаного результату доведеться витратити колосальні сили. Причому, чим більше сниться сходинок, тим більший працю потрібно буде затратити.

Сонник Мандрівника попереджає, що побачене може передрікати істотний занепад в справах. Тлумачення обіцяє серйозні і незначні втрати, проблеми, розчарування.

Велес трохи інакше пояснює подібний сон. Віщун впевнений, що йти вниз по дерев’яних сходах — до приниження. Люди, від яких ви не очікували засудження і якогось підступу, раптово заподіють вам досить сильний біль. Чи не опускайтеся до аналогічного «удару» у відповідь. Краще вести себе з гідністю навіть в такій непростій ситуації, щоб потім не виникла необхідність вибачатися за свої вчинки і соромитися їх.

Підніматися вгору по сходах

Бачити уві сні, як ви йдете по сходах вгору — позитивний символ. Вас чекають в реальному житті нові творчі досягнення, перемоги, нагороди. Якщо з творчістю не пов’язані, то удача буде супроводжувати в інших важливих життєвих сферах: кар’єрі, особистому житті. Сонник Езопа попереджає, що, радісно приймаючи дари фортуни пам’ятайте, що удача — явище тимчасове. Якщо сниться подібне, то завчасно підготуйтеся до непростих часів.

Якщо приснилося, що йдете вгору по дуже слизьким дерев’яними східцями і постійно оступається, то шлях до такого довгоочікуваного щастя і суспільного визнання буде нелегким. Належить подолати низку невдач. Тільки успішно подолавши всі негаразди і не відступивши від наміченої мети вдасться перемогти.

Інші тлумачення

Бігти уві сні по слизьких сходинках і при цьому не рухатися з місця — до простою в справах. Якщо таке сниться, то, швидше за все, ви припинили розвиватися і самі страждаєте від тимчасового простою. Сучасний сонник рекомендує змінити пасивну лінію поведінки на активну і самому проявити ініціативу.

Наснилося, що підмітали сходинки? Готуйтеся відчувати безліч душевних сумнівів наяву. Мити уві сні сходинки — до очищення душі. Всі тривоги, переживання і страхи нарешті підуть і ви відчуєте себе легким і оновленим.

Бачити себе в ролі будівельника в сновидінні, значить в реальності бути готовим до важкого і дуже тривалого праці. Сонник Пір року обіцяє при цьому продуктивна праця. Витрачені не у сні, а в реаліях сили дадуть потрібні плоди. Особливо, якщо наснилося, що конструкцію вдалося закінчити.

Сонник сходинки, до чого сниться сходинки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: