Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стукіт у двері, до чого сниться стукіт у двері уві сні

Стук в двері в реальному житті може викликати і радісні й тривожні емоції. Але, що означає почути його уві сні? З’ясувати це допоможе сонник. Він роз’яснить,, до чого сниться подібне і що приготувала доля.

Ідіоматичний і Старовинний сонники

Чути в сні стукіт у двері, значить намагатися кому-небудь пояснити свою позицію. Швидше за все, ви хочете схилити людини на свою сторону і тому відчайдушно намагаєтеся пояснити йому свої мотиви і перспективи, що відкриваються. Ідіоматичний сонник рекомендує не вести себе занадто наполегливо. Пам’ятайте, що надмірний тиск породжує відторгнення.

Якщо приснився стукіт у двері був дуже гучним, то хтось намагається дати вам «останнє попередження». Чим швидше ви розпізнаєте ці сигнали, тим краще. Подібна моторність дозволить мінімізувати можливі негативні наслідки від неправильного рішення.

Якщо сниться, що вам відкрили двері, то в реальності вийде отримати саме той результат, якого очікуєте. Мета буде досягнута, а ви — задоволені.

Старовинний тлумач вважає, що чути в сновидінні стукіт у двері — хороший знак. Вас чекає швидке отримання звісток здалеку. Якщо в той час як ви чули дані звуки, ви відчували страх, то новини буде не дуже радісними, ну а якщо відчували себе щасливим, то вести прийдуть дуже хороші.

Варіанти Цвєткова і Мандрівника

Приснився гучний стукіт у двері? Не сумнівайтеся, ви прямуєте правильним шляхом. В кінці нього вийде знайти довгоочікуване щастя, але перш доведеться зіткнутися з величезною кількістю труднощів і випробувань. Сонник Цветкова переконаний, що поборів їх всіх вийде здобути повну внутрішню гармонію і почати щиро радіти життям.

Самому уві сні стукати в двері — до нерозділеного кохання. Сонник переконаний, що об’єкт вашої симпатії не зможе відповісти взаємністю, і доведеться неабияк постраждати, перш ніж вдасться забути про що спалахнули в душі почуття.

Мандрівник вважає, що бачити уві сні, як хтось стукає в двері — ознака прийдешніх змін. Якщо приснилося, що били по дереву, то вийде зробити великі справи, якщо по склу — слід приготуватися зіткнутися з випробуваннями і бідами.

Пророцтва з різних джерел

Якщо сниться, що ви бачите, як хтось б’є по поверхні, готуйтеся отримати неприємну звістку, особливо, якщо звук був досить гучний. Глухі удари зі сну — свідоцтво наступаючої біди.

Бачити уві сні, як хтось стукає, але при цьому не розчути ні звуку — до надання допомоги. Сонник Езопа впевнений, що в даний момент знайома людина катує повідомити про свою біду, але ви не розумієте або не хочете розуміти цього заклику. Приснилося — заклик про допомогу. Якщо сниться подібне, то будьте більш уважним до життя близьких. Це допоможе не пропустити той момент, коли в їхнє життя прийде горе і вчасно надати необхідну підтримку.

Сонник стукіт у двері, до чого сниться стукіт у двері уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: