Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стукіт, до чого сниться стукіт уві сні

Якими б похмурими і страшними були сновидіння, всі вони покликані сповістити нас про майбутнє. Перш ніж в сонник шукати пояснення,, до чого сниться таке явище як стукіт, гарненько пригадаєте: якого характеру були звуки уві сні і що, на Вашу думку, могло їх видавати. Найчастіше, подібна картинка служить попередженням про небезпеку, що насувається.

Сонник Міллера про новини

Наснилося, що Ви чули якийсь стукіт, віщує сонником Міллера про отримання приємних звісток. Якщо довелося прокинутися від стукоту, що пролунав у сні, пророкує психологом, що почуті новини, м’яко кажучи, приголомшать сплячої людини.

Власне серцебиття попереджає про заворушення

Сонник Закоханих досить передбачуваний в своєму судженні,, до чого сниться чути стукіт власного серця. Приснилося явище є передвістям серцевих мук і переживань, які здатні надовго позбавити сновидіння душевного миру і спокою.

Ще одне пояснення,, до чого сниться почуте биття серця, надає Сучасний суміщений сонник. За версією снотолкователя, такий образ уособлює майбутню боротьбу сновідящего з обставинами, недругами і навіть самим собою.

А ось тлумачення сну, в якому биття серця викликає дискомфорт і дискомфорт сплячій людині, за припущенням тлумача, вказує на фізіологічні причини.

Сексуальний підтекст сновидінь

Сонник доктора Фрейда, у властивій йому манері пояснює,, до чого сниться стукіт у ворота або інші предмети. Так, будь-який приснився звук — глухий або гучний, розцінюється Фрейдом як прийдешнє пропозицію до вступу в інтимний зв’язок.

Доводиться самому стукати у ворота, обіцяє появу симпатичною кандидатури, з якої Ви не проти зав’язати більш тісне спілкування. Бачити, що до Вас стукають, значить, подібна пропозиція піде від приснився персонажа.

Добрі вести або занепокоєння

Незважаючи на страшне сновидіння, бачити в ньому могили і чути доноситься з них стукіт, пророкує Загальним снотолкователем про далеку вісточці. І чим голосніше буде звук з могили, тим масштабніші буде звістка.

Якщо жінці довелося уві сні почути стукіт жіночих підборів, значить в реальній дійсності її близька подруга, яка в таємниці заздрить сновидицей, хоче втрутитися в її особисте життя і зруйнувати її. Чоловікові, якому трапилося прокинутися від стукоту каблуків уві сні, потрібно наяву проявити більше рішучості в важливій справі. Бачити, що Ви злякалися уві сні цих кроків, попереджає тлумачем про важких випробуваннях або неприємності в результаті невірно прийнятого Вами рішення.

Звернути увагу на те, що дятел стукає по дереву, означає, що в найближчому майбутньому доля буде не дуже прихильна до сновідящій.

Будьте помірні і послідовні

Ідіоматичний сонник позиціонує примарилося стукіт у ворота спробами сновидіння довести свою точку зору. Незважаючи на Ваше бажання схилити на свою сторону певну персону, пам’ятайте, що надмірний тиск може відлякати опонента, тому не перестарайтеся.

Примарилося, що почули стукіт по дереву, значить, попереду у Вас великі звершення. Звернути увагу уві сні на незрозумілий глухий шурхіт, що доноситься з ліжка — Ваші любовні таємниці раптово відкриються.

Сонник стукіт, до чого сниться стукіт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: