Сонник стрижка волосся, до чого сниться стрижка волосся уві сні

Стрижка волосся на голові не тільки уві сні, а й наяву пов’язана з масою повір’їв. Вважається, що вони зберігають силу людини, будь-укорочення порушує гармонію. Однак, сонники не вбачають великомасштабних проблем, поневірянь. Так до чого ж сниться нова зачіска? Давайте спробуємо розібратися разом.

Коротка стрижка

Обережним треба бути, якщо ви бачили уві сні чужу людину з ножицями в руках. Тільки в таких випадках підстригання косм може стати несприятливим знаком. В інших — стрижка волосся несе значні зміни в особистому житті, великі розтрати, що тягнуть за собою покупку потрібних речей, божевільні вчинки.

Тлумачення снів в традиційних сонниках зводить забарвлення до змін. Якими вони будуть, вирішувати тільки нам особисто. Наснилися коротке волосся на голові? Не поспішайте засмучуватися.

У будь-якому випадку, усунення всього зайвого сниться до змін. За сонником Фрейда тлумачення снів з обрізанням косм найоптимістичніші. Вони зводяться до зміни обридлого партнера на супутника, який буде більш приємним у всіх відносинах.

Обрізання коси

Візит до перукаря, згідно з трактуванням Нострадамуса, тягне за собою приємні розвороти долі, незабутню зустріч. Маніпуляції, вироблені на довгому волоссі обіцяють далекі поїздки. Подорожі в інші країни вірогідні у тих, кому приснилася відрізана коса.

Щоб докладніше вникнути, до чого приснилася стрижка волосся, згадайте, чи сподобався вам результат? Блискучі завитки навіть після звичайної підстригання чубчика сняться до благополуччя і відмінному здоров’ю їх власника.

Бути перукарем

Наснилося, що тримаєте в руках ножиці і робите зачіску на голові у кого-небудь? За тлумаченням снів — знак хороший. Сонники стверджують, що застосувавши власну кмітливість, розум, спритність, можна піднятися над будь-якими обставинами та забезпечити собі прекрасне майбутнє.

До чого сниться стрижка волосся, виконана особисто вами? Обрізані патли асоціюються у багатьох культурах з покорою і лагідністю. Про це свідчить постриг ченців. Людина, якого підстригли уві сні, буде вам більше довіряти, слухатися.

Самому себе стригти, підстригати кінчики або чубок — до приведення свого життя в порядок. Тільки для чоловіків таке сновидіння не завжди хороший знак — підстригання під нуль за сонником Міллера передрікає розчарування і втрати.

Якщо стрижка волосся була зроблена уві сні чужою людиною, та ще й проти волі — чекайте підлості і зради. Наяву доведеться зіткнутися зі зрадою.

Стрижка під каре

Наснилася конкретна зачіска, забарвлення? Такі сновидіння зазвичай вказують на швидку зміну певних дій, обставин. Наприклад, стиль під каре обіцяє вам довгоочікувану роботу.

Занадто короткі кучері сонник Міллера трактує як залучення в авантюру або любовну пригоду, за яке потім буде соромно. До чого сниться стрижка волосся, при якій сновідящій відчуває себе впевнено? Доведеться протистояти чужої думки, приймати на себе відповідальність, прикласти деякі зусилля для досягнення успіху. Вихід з кризи буде знайдено гідний, хоч і не швидкий.

Сонник стрижка волосся, до чого сниться стрижка волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: