Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стригти волосся, до чого сниться стригти волосся уві сні

У різних сонниках таке сновидіння може трактуватися по-різному, стрижка волосся уві сні знак нових починань, так само такий сон є попередженням, що в цей день краще залишитися вдома і відкласти всі заплановані поїздки. Однак в деяких сонниках, такий сон віщує нещастя, хвороби і великі втрати. Стригтися уві сні до зрадництва або зраді.

Підстригати уві сні своє волосся — до розчарувань і збитків, якщо уві сні ви самі підстригаєте когось, то наяву чекайте раптової великого прибутку. Сновидіння, в якому, ти підстригаєш волосся, так само може означати, що в дійсності ти програєш справа в суді.

Як трактує сонник, стригти волосся уві сні для хлопців говорить про те, що наяву найближчим часом вас чекає служба в армії. Якщо уві сні ви стриже у перукаря, в реальності вам належить скандальна історія з якоюсь дівчиною, яку ви скоро зустрінете.

В сонник Міллера стригти волосся — станете скупим і антипатичним в спілкуванні з партнерами по бізнесу. Якщо уві сні стрижуть вас, насправді вас обдурить якийсь самозванець.

Згідно сонника, стригти волосся своїй подрузі або якщо вона стриже вас, говорить про те, що в реальності ви не повинні слухати свою подругу, так як її поради ні до чого доброго не приведуть, будьте пильні і не піддавайтеся на провокації.

Якщо уві сні ви стриже у перукаря, значить, в реальності чекайте якогось скандалу. Можливо, ви втратите свою репутацію, через якийсь неприємною любовної історії.

В сонник Фрейда стригти волосся самому означає успіх в бізнесі. Побачити в сновидінні поламані ножиці, означає, що в реальності ви ризикуєте втратити друзів і втратите своє становище в суспільстві, результатом цього може стати ваше ексцентричну поведінку.

До чого ще сниться стригти волосся уві сні

До чого сниться стригти волосся з ножицями в руках — таке сновидіння говорить, про те, що в дійсності ви досягнете бажаного, ваші ідеї втіляться в життя і бажання збудуться. Головне правильно використовувати свої можливості і кмітливість, не багато хитрості і ви на вершині!

Сновидіння, в якому ви побачили, як стрижуть овець — до благополуччя і процвітання. При цьому, чим більше зістрижену вовни ви бачите уві сні, тим більше прибутку ви отримаєте наяву.

Сновидіння, в якому, вас дуже коротко обстригли, віщує фінансові проблеми, пов’язані з вашою марнотратством і невмінням економити.

Якщо уві сні хтось із знайомих підстригав вас, значить, наяву підступу варто чекати з боку родичів або близьких вам людей, причому необов’язково це буде людина, що з’явився вам уві сні.

До чого сниться стригти волосся і при цьому розмовляти зі своїм перукарем, значить, в реальності якийсь вчинок прославить вас.

Сновидіння, в якому вас насильно постригли — до безчестя, можливо, ваше добре ім’я захочуть втоптати в бруд, постарайтеся не реагувати на своїх злостивців.

Якщо уві сні ви підмітає стрижені волосся, наяву розкаєтеся в своєму невіданні, це буде не просто, але випробувавши такі зміни, ви оновіться для нового життя і інших відносин.

Сонник стригти волосся, до чого сниться стригти волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: