Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стригти нігті на руках, до чого сниться стригти нігті на руках уві сні

Стригти нігті на руках — необхідна процедура, як уві сні, так і наяву. Недоглянуті і брудні нігтьові пластини не прикрашають нікого і, приснився такими, пророкують хвороби і печалі. А ось, якщо ви бачите себе, поліруючої «кігті», то це говорить про те, що ваші старання будуть винагороджені. Детальніше,, до чого сниться обрізка нагідок, підкажуть сонники. Згадайте, кому ви їх підрізали і як вони при цьому виглядали.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви стрижете нігті на руках, то це означає, що ви зумієте виконати навіть саму скромну роботу так, що навколишні зведуть вас в статус шляхетної людини. Можливо, ви вкладете в це справа не тільки власні сили, а й деякі незначні кошти.

А ось, якщо ви бачите уві сні навколо себе багато обрізків нігтьових пластин, розкиданих навколо сновидіння, то це означає плутанину в справах особистого характеру.

Манікюрний салон, як показник відносин

До чого сниться підстригати нігті уві сні іншій людині знають багато тлумачів нічних мрій. Ось, наприклад, що з цього приводу є в сонник Ванги: якщо ви підстригаєте ногтікі комусь із знайомих, то можете сміливо довіряти йому в реальному житті — ця людина вас не зрадить.

Той же сонник Ванги дає ось ще яке тлумачення: якщо жінка, якій ви стригли нігті на руках поводилася доброзичливо і спокійно, то це ознака того, що у сновідіци не буде проблем в майбутньому; дратівлива клієнтка пророкує проблеми і неприємності. А ось, сонник Мандрівника обіцяє тому, хто уві сні підстригав нігтики іншій людині розрив з цим товаришем в реальності.

Самостійна процедура, або Від втрати до набуття

Стригти нігті на руках самого себе — символ неоднозначний. Тлумачі сновидінь розійшлися в думках, тлумачачи, до чого це сниться. За версією сонника Білого Мага, обрізати собі нігті на правій руці — знак розставання з чоловіком, на лівій руці — до втрати коханця.

Дворянський сонник Н. Гришиной, пояснюючи,, до чого сниться приведення нігтьових пластин в порядок, дає такі пояснення: якщо вам приснилося, що ви рівняти ногтікі під одну довжину на лівій руці, то це символізує швидке збагачення і честь. Бачення, в якому у вас ніяк не виходить зробити собі манікюр лівою рукою на правій, пророкує несподівані перешкоди в справах.

Різноманітність тлумачень

Тлумачення сну — справа не така проста, як може здатися недосвідченому обивателеві. Велику роль можуть зіграти навіть найнезначніші, на перший погляд, деталі. Ось, наприклад, такі:

 • Остригати нігті не коротко — до придбання чогось цінного (як речей, так і зв’язків);
 • Обрізати свої «кігтики» дуже коротко — до втрат і розчарувань;
 • Одному робити манікюр уві сні — посваритеся з ним через те, що не прийдете до спільної думки;
 • Дитині стригти нігтики — до невдалої спроби реалізувати задумане через власну лінь;
 • Надати послугу незнайомцю — до нових зв’язків, причому дуже перспективним і потрібним;
 • Наснилося, що незнайомець стриже «кігтики» вам — до самообману і засмучення;
 • Бачити уві сні, як вам маленькому мама обрізає нігтики — до розставання з ілюзіями.
 • Сонник стригти нігті на руках, до чого сниться стригти нігті на руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: