Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стригти нігті, до чого сниться стригти нігті уві сні

Сновидіння, в якому довелося стригти нігті, має невигідну забарвлення. З якими саме труднощами зустрінеться сновидец, можна дізнатися в тлумаченні сонників, де докладно розглядається,, до чого сниться манікюр і педикюр, кому його робили, а так же обставини його виконання уві сні.

На ногах і руках

Стригти нігті на руках або ногах — активний символ, пов’язаний як із захистом, так і з агресією.

Підстригти на руках — символізують сексуальну енергію, а так само протистояння сторонньому впливу, якщо воно йде врозріз з власними цілями. Наснилося стригти нігті на руках — означає безальтернативну ситуацію, сонник Міллера в тлумаченні сну вказує, що ви погодитеся на скромну зарплату, аби займатися благородною справою.

Стригти на ногах відображає ті ж проблеми, але сонники прогнозують надмірну реакцію сновидіння, або доведену до абсурду, або приносить йому відчутної шкоди. Якщо приснилися операції, пов’язані з педикюром, ваша поведінка може виявитися занадто емоційним, під впливом стресу ви завдасте шкоди іншим і свою репутацію. Намагайтеся тримати себе в шорах, щоб не довелося заново завойовувати повагу оточуючих.

Якщо уві сні стригти нігті на ногах — це знак, що не тільки оплата на новій службі буде нижче прийнятною, але навіть сама робота буде дратувати. Проте, пам’ятайте, до чого це сниться — необхідно тримати себе в руках і гідно пережити тимчасові труднощі. Сонник Лоффа говорить, що педикюр уві сні віщує відмова від запланованої подорожі внаслідок непереборних обставин. Сонник Домогосподарки взагалі не радить вирушати в дорогу тим, кому приснилось стригти нігті, тим більше — на ногах, це віще сновидіння є ознакою, що ви позбудетеся захисту, залишитеся наодинці з усіма небезпеками далекої дороги.

Особливо важливо розуміти,, до чого сниться стригти нігті самому собі для людини, що має в житті спонсора: саме власна нестриманість може призвести до втрати покровителя.

Собі або іншому

Якщо приснилося, як інша людина робив манікюр сновидцу, йому належить бути обдуреними в своїх очікуваннях. У разі, коли побачений уві сні був знайомим, наяву чекайте від нього якогось підступу.

Чи не виконані обіцянки, публічні образи — це те, що краще передбачити і запобігти, ніж боротися з наслідками — саме для цього ми і дізнаємося,, до чого сниться таке сновидіння. Не довіряйте цій людині, не дозволяйте втручатися у ваші справи.

Стригти нігті уві сні собі самому — тлумачення сонників охоплює цілу палітру невдач: від придбання чогось руйнівно дорогого до зірваної угоди — по сонником Міллера, від втрачених ілюзій щодо власних амбіцій до втрати соціального статусу.

Уві сні робити манікюр або педикюр не собі, а іншій людині — означає, що в найближчому часі доведеться протистояти його агресивної конкуренції в кар’єрі або бізнесі. Якщо ви робили манікюр уві сні незнайомого чоловіка — вирішуйте самі, чи є він вашим конкурентом, або ви задалися підкорити його жіночим шармом і підпорядкувати собі.

Згідно сонникам, якщо наснилося стригти нігті дитині, це несе інформацію щодо дитині, а про вашу неготовність для реалізації планів. Також зверніть увагу на оточуючих — помітили, як дратує хтось безглуздими витівками? Насправді, ця людина намагається звернути на себе увагу, бо потребує допомоги.

До чого сниться, виконуючи обряд, акуратно підстригти нігті небіжчикові: вам випаде можливість гармонізувати відносини з чоловіком, повернути в сім’ю тепло і турботу. Якщо приділіть більше уваги дітям, вони порадують батьків.

Якщо сновидіння стосується манікюру або педикюру — обачність в реальному житті допоможе уникнути ускладнень.

Сонник стригти нігті, до чого сниться стригти нігті уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: