Сонник стріляти з пістолета, до чого сниться стріляти з пістолета уві сні

До чого сниться стріляти з пістолета? Такий сюжет сонник інтерпретує як попередження про підступи ворогів, неприємності, загрозу нападу. Однак бачення уві сні може передвіщати роман, перемогу своїх страхів, рішення серйозної проблеми.

Будьте напоготові: вороги можуть нашкодити

Наснилося стріляти з пістолета? Це означає: ви недовірливі, підозрілі. Але не потрібно поспішати з висновками, поки точно не впевнені, що хтось дійсно хоче заподіяти неприємності.

Бачити, як хтось це робив — вороги можуть завдати сновидцу підступний удар. Треба бути готовим протистояти.

До чого сниться стріляти з пістолета по мішенях? Сновидіння говорить про вашу мстивості. Однак енергію краще витрачати на щось більш продуктивне, ніж продумування і втілення планів помсти.

Має бути боротьба, але ви переможете

Цілитися і вистрілити уві сні, вразивши бандита, маніяка, незнайомця — завдяки рішучості, вольовим зусиллям ви переможете свої страхи, подолаєте неприємності.

Можливо також інше тлумачення сну для чоловіка: доведеться вести жорстку боротьбу, захищати те, що він вважає своїм (справа, жінку, ідею).

Попереду відповідальний вибір

Наснилося вистрілити, поранивши своє начальство? Сонник пояснює: сплячий вирішив йти своїм шляхом, причому, він готовий нести відповідальність за свій вибір.

Бачити себе в сні в тирі, відпрацьовуючи влучність — будете дуже уважні, це дозволить вчасно виправити помилки. На відкритому бойовому полі — в бізнесі, справах почнеться хаос. Крім того, можливі сімейні конфлікти.

Тонкощі взаємин з оточуючими

До чого сниться цілитися в людину? Сонник попереджає: внаслідок спонтанного поганого вчинку можете втратити повагу знайомих, тому будьте обережнішими.

Стріляли з пістолета в людини? Усередині вас через когось накопичується негатив. Причому, це може виявитися зовсім не той, кого ви бачили уві сні. Потрібно знайти причину цього негативу і усунути її, щоб уникнути відкритого протистояння.

Деталі сновидіння

Сонник рекомендує пригадати подробиці стрілянини:

 • Сталася осічка — змініть попередню думку про людину, про який чули;
 • Розважалися російською рулеткою — спілкування з веселими ризиковими людьми принесе задоволення;
 • Дуель — загроза нападу або пограбування;
 • Промахнулися — погана ознака для будь-якої справи;
 • Застрелили людину — рішення серйозної проблеми на професійній ниві.
 • Сонник Міллера: позавідуете комусь

  Наснилося вистрілити з власного пістолета? Наяву сновидец позаздрить комусь нехитрого. Щоб подолати негативні емоції, треба згадати про власні достоїнства.

  Любов, стосунки

  До чого сниться жінці стріляти з пістолета? Сонник підказує: вона має зброю спокушання, яким активно користується. А якщо уві сні потрапила чоловіку в серці — вона вбиває шанувальників наповал своєю сексапільністю.

  Наснилося стрілянина в упор означає: сновидец закохається і доб’ється взаємності дівчата. Зав’яжеться бурхливий роман.

  Чоловікові бачити, як він стріляє з пістолета без певних цілей уві сні — передвістя швидкої одруження на персоні з запальним характером, але милою і працьовитою. Сімейне життя його порадує.

  Сонник стріляти з пістолета, до чого сниться стріляти з пістолета уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: