Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стріляти з лука, до чого сниться стріляти з лука уві сні

Пояснюючи,, до чого сниться стріляти з лука, сонник бере до уваги деякі подробиці побаченого уві сні. Наприклад, наскільки точним було потрапляння в яблучко, як було з технікою безпеки, що представляла собою мету. Цей значимий символ пророкує цілком певні події і попереджає про можливі небезпеки.

Міллер вкаже ціль

В сонник Міллера міститься роз’яснення,, до чого сниться стріляти з лука в людини. Ключем до тлумачення служить особистість того, хто вам наснився. Якщо уві сні це дружина або чоловік, висока ймовірність сімейного конфлікту. Бачити, як ваша стріла впивається в колегу або улюбленого боса доводиться напередодні проблем на роботі.

Куди я потрапив?

Сонник докладно пояснює, чому довелося стріляти з лука і промазати. Невдача уві сні означає, що наяву сновидець бере на себе свідомо нездійсненні зобов’язання.

Коли в ролі мішені приснився кохана людина, але лучник з вас виявився так собі, і ніхто не постраждав, снотолкователь апостола Симона Кананіта обіцяє охолодження почуттів з боку коханого і нерозділене прихильність з вашої.

Якщо уві сні хтось зазіхав на сплячого і не потрапив, це означає візит довгоочікуваного гостя або добрі вісті здалеку.

Точно в яблучко

В сонник Медеї знайдеться пояснення,, до чого сниться стріляти з лука в людини і потрапити в голову. Сюжет відображає таємне бажання керувати думками і емоціями того, хто вам наснився. Іноді батькам трапляється бачити в якості мішені своїх неслухняних дітей.

Якщо уві сні довелося застрелити іншого збройного лучника або виграти змагання зі спортивної стрільби, в реальній дійсності доведеться мати справу з сильним суперником. Постріл в беззахисного слід розцінювати як попередження: неконтрольовані ниці пристрасті можуть послужити погану службу.

Під дзвін тятиви

Стародавні тлумачі сновидінь пропонують безліч цікавих значень,, до чого сниться стріляти з лука:

 • Образ символізує неймовірно напружений період в реальному житті сновидіння;
 • Бачити подібний сюжет вдається нестримним цілеспрямованим людям;
 • Якщо довелося бачити себе убитим пострілом в серце, стережіться сильних почуттів;
 • Вогняна стріла уособлює впливову персону, схоже, ви граєте з вогнем;
 • Пряме влучення віщує завершення смуги невезіння і низку удач.
 • Під прицілом

  Старовинний сонник вважає небезпечним ознакою уві сні постріл в спину. Хтось затіяв недобре проти сплячого і вибирає відповідний момент, щоб нашкодити нишком.

  Якщо приснилося бути убитий стрілою, тлумачення сну попереджає, що неприємностей слід очікувати навіть від найближчих. Настільки підступний вчинок заподіє воістину смертельну образу.

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, як на вас зазіхає цілий загін лучників. Універсальний сонник повідомляє, що в реальності вам незабаром повернуть всі борги.

  Обережно, травматизм

  Збірники тлумачень містять пояснення, чому наснилося стріляти з лука і ненавмисно поранити себе. Сонник осінніх іменинників вважає, що бачити такий сюжет доводиться схильним до самобичування.

  Езотеричний сонник стверджує, що травматизму уві сні можна зовсім не побоюватися. Якщо попало смертельно поранити себе через необережність, в реальній дійсності вдасться перемогти серйозну проблему.

  Передбачення Велеса зазначає, що наяву сновидець все передбачив, і неприємних сюрпризів бути не повинно.

  Зброя Купідона

  Інтерпретація Фрейда,, до чого сниться стріляти з лука, напевно обрадує сновидіння. Бачити подібне уві сні трапляється тільки тим, хто сповнений сексуальної енергії і богатирського здоров’я.

  Якщо таємно закоханої дівчини наснилося, що вона зі зброї Купідона застрелила хлопця, який не звертає на неї уваги, в майбутньому сновидицей може розраховувати на відповідні серйозні почуття з його боку, — обіцяє Жіночий сонник. Бачити іржаву стрілу трапляється до розчарування в обранцеві.

  Східний тлумач вважає символ передвісником зустрічі з людиною, яка в подальшому стане близьким другом.

  Сонник стріляти з лука, до чого сниться стріляти з лука уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: