Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стріляти з автомата, до чого сниться стріляти з автомата уві сні

Якщо уві сні вам довелося стріляти з автомата, то наяву постарайтеся уникнути необачних рішень і проявіть обережність. До чого ще сниться ця дія? Найактуальнішими розшифровками поділиться сонник.

За Міллеру

Сонник Міллера впевнений, якщо уві сні чулася автоматична стрілянина, то гряде великий конфлікт між подружжям, закоханими або друзями. Це бачення обіцяє незадоволеність і невдачі з власної вини.

Скандал або веселощі?

Стрільба з автоматичної зброї може приснитися перед несподіваними і практично неконтрольованими подіями. Якщо вам трапилося бачити це сновидіння, то гряде веселощі, скандал і навіть привід для шантажу.

Якщо дівчині приснилася стрілянина, то сонник думає, що вона ризикує потрапити в неприємну ситуацію, яка погубить її репутацію. Для заміжньої дами це означає проблеми, винними в яких будуть подруги.

Символ протистояння

До чого сниться стріляти з автомата в людей? Це знак того, що існує невидиме протистояння. Якщо уві сні трапилося стріляти в людей, то ймовірно, в серці живе бажання покарати когось.

Для чоловіка стрілянина в людей з вогнепалу означає потребу продемонструвати власну мужність. Ось тільки найчастіше вона межує з агресією і злістю.

Не сваріться!

Наснилося, що уві сні були постріли? Вам загрожують втрати матеріального і духовного характеру.

Якщо постріли почує закоханий, то, на думку сонника, у нього з’явиться більше успішний суперник. Для бізнесменів це знак шахрайства партнерів і невдачі в угодах.

Якщо вам довелося чути постріли, то ви будете втягнуті в бурхливий розгляд, самому стріляти — значить, сварку затіє саме ви.

Допоможіть ближньому!

До чого сниться, що вас розстріляли уві сні? У швидкості почнеться абсолютно новий життєвий етап. Якщо після розстрілу вам вдалося залишитися в живих, то майбутнє буде воістину блискучим.

Якщо на ваших очах розстріляли близької людини, то сонник впевнений — йому терміново потрібна допомога. Це також сигнал насувається захворювання.

Бачити, як розстрілюють зрадників і ворогів — до погіршення здоров’я і можливу крадіжку майна. Самому розстріляти кого-то — буквально означає розрахуватися по боргах.

Закохаєтесь!

Якщо уві сні ви застрелили людину, то сонник думає, що в гонитві за примарними ідеями ви забуваєте про інших.

Якщо застрелили саме вас, то ви точно закохаєтесь. Це бачення також обіцяє клопоти і переживання. Самому намагатися когось застрелити або бачити розстріл означає, що ви намагаєтеся позбутися від негативної частини себе.

Інші трактування

Тлумачення сну не може бути повним, якщо не розглянути всі подробиці сновидіння. Якщо приснилося, що ви готували автомат і цілилися з нього, то в реалі ви концентріруетесь на якоїсь мети.

Стріляти з автомата дуже влучно — до досягнення мети, носити його — до підтримки спонсора. Сонник також упевнений:

 • Безладна стрілянина може приснитися до конфліктів через дрібниці.
 • Поодинокі залпи — до отримання важливої ​​звістки.
 • Попадання точно в ціль — удачі.
 • Промах — до невдачі.
 • В упор — до спокусі або образи.
 • Довга черга — до загострення ситуації.
 • Зберігайте свої таємниці!

  До чого сниться, що уві сні ви були на збройовому складі? Це символ ситуації, яка ускладнить життя.

  Довелось купувати автоматичну гвинтівку в магазині? Сонник радить не довіряти таємниці стороннім.

  Стріляти з автомата в тирі — до великої зосередженості, на поле бою — до розбратів в будинку і безладу в справах.

  Сонник стріляти з автомата, до чого сниться стріляти з автомата уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: