Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стріляти, до чого сниться стріляти уві сні

«Ось куля пролетіла — і ага…» У реальності стрілянина дуже рідко призводить до хорошого фіналу — тільки при наявності вдалого збігу обставин, або якщо вона проводиться в тирі. Але стріляти уві сні — найчастіше досить непоганий знак сонника. Але щоб з повною достовірністю дізнатися,, до чого сниться це дія, потрібно пригадати всі деталі сновидіння.

Важливе значення має зброю, з якої велася стрілянина, а також розв’язка сновидіння — жертва залишилася жива, або в неї дивом не потрапили. Але найголовніше в інтерпретації сонника — це те, з чийого боку спостерігалося таке агресивна дія — з боку сновидіння, або ж з боку персонажа нашої підсвідомості.

До чого сниться стрілянина в сновидіння?

Якщо прокинувшись, ви можете з упевненістю сказати: «У мене стріляли з пістолета», то трактування малого Велесова сонника позитивна тільки в тому випадку, якщо зловмисник промазав. Це означає добру звістку здалеку.

До чого сниться коли в тебе стріляють по сонником Мандрівника. Це дійство уві сні попереджає про постійному спостереженні за вами, але до навмисної стеження з недобрими цілями це не має ніякого відношення. Ви перебуваєте в зоні уваги другої половинки, або ділового партнера.

Бачити уві сні що в тебе стріляють, і при цьому відповідати суперникові тим же — тобто брати участь в перестрілці — знак суперництва з ким-небудь наяву. Пригадайте, до кого ви відчуваєте почуття неприязні — ця людина стане вашим противником наяву.

Якщо після перестрілки уві сні ви з полегшенням прокинулися з радісною думкою: «У мене стріляли але не потрапили!», То сонник обіцяє в найближчому майбутньому безліч сексуальних контактів, які залишать приємну згадку в душі, але до відносин не приведуть.

Партнер чоловічої статі по бізнесу не упускає жодного вашого дії з поля зору, якщо ви можете сказати про сюжет уві сні: «У мене стріляє чоловік». Не варто лякатися, якщо він метится вам в обличчя, але якщо під ударом опинилася ваша спина — чекайте зради.

Сонник інтерпретує те,, до чого сниться що в тебе стріляють і не потрапляють як чудо про хороших новинах здалеку, або ж про приїзд бажаних гостей, які привнесуть в життя моменти радості.

Цікаве тлумачення дає сонник того, що значить якщо уві сні в тебе стріляють не поодинокий кулями, а чергою — розстрілюють. Це знак того, що незабаром все кредитори розрахуються зі своїми боргами перед вами.

Що означає коли в тебе стріляють уві сні? Якщо результат сновидіння був плачевним, і ви було вбито, то це несприятливий прогноз — наяву вас хтось сильно образить, завдасть душевну рану.

За сонником Міллера стріляти уві сні — пророкування про конфлікти між подружжям. Стримуйте свій егоїзм, і тоді сварок вдасться уникнути. Інше тлумачення снів, де стріляти довелося по діловим партнерам, передрікає низку невдалих угод, і втрату грошових коштів.

Сновидець — стріляє

За трактуванні Єгипетського сонника, стріляти з рушниці уві сні, при цьому ретельно прицілюючись, і потрапляючи в ціль — добрий знак. Чекайте поліпшення добробуту, отримання грошей.

Стріляти з лука уві сні — символ розради. Скоро в житті з’явиться людина, яка зможе в повній мірі зрозуміти всі переживання сновидіння, підтримати його — стане незамінним другом і помічником в самих різних справах.

До чого сниться стріляти з автомата? Це сновидіння асоціюється з реальністю: зараз ви бачите свою вигоду в задуманому справі, але через деякий час ви зрозумієте, що всі надії були помилковими, бізнес принесе лише розчарування.

Найтемніші куточки душі відкриває сновидіння, в якому вам довелося стріляти з гвинтівки. Наяву ви постійно принижуєте і ображає не сподобався людини, при цьому не маючи особливої ​​доброї мети.

Стріляти в голову уві сні — символ спроб впливу на думки і почуття тієї людини, за яким ви палили. Найчастіше в таких сюжетах батьки бачать своїх дітей, які ніяк не піддаються вихованню.

Стріляти зі зброї, при цьому не разу не промазав мимо цілі — позитивний прогноз сонника. У житті настає низка везінь, в якій хіба що стихія не буде підвладна вам. Ви керуєте своїм життям, і повністю контролюєте її перебіг.

Галасливі з’ясування відносин, прилюдні сварки з криками і лайкою віщує те,, до чого сниться стріляти з пістолета. Сонник радить зберігати душевну рівновагу і не піддаватися емоціям навіть при найбільш провокаційних ситуаціях — підсумок виявиться плачевним.

Стріляти уві сні з пістолета в людини — добрий прогноз сонника. У цьому сюжеті людина асоціюється з метою, і якщо ви вбиваєте пострілом свого коханого, який не виявляв відповідних почуттів, то дуже скоро все зміниться — його любов до вас буде міцною і відданою.

Найгірше тлумачення дає сонник, якщо вам стріляють в спину — чекайте підступу в будь-якій справі. Не менш погані прогнози, якщо в спину вистрілили ви — ваша емоційність і жадібність спровокують непривабливий вчинок, про який ви довго будете шкодувати.

Сонник стріляти, до чого сниться стріляти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: