Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стрілянина, до чого сниться стрілянина уві сні

У більшості випадків стрілянина відображає ступінь готовності сновидіння здійснювати рішучі вчинки і нести за них відповідальність. Якщо вам приснилося, що ви потрапили в ціль, сновидіння можна вважати сприятливим, ну, а промах — він і уві сні промах. Тлумачачи, до чого сниться, що хтось стріляє або цілиться в вас, сонник згадує дефіцит почуття захищеності.

Звуки пострілів часто уособлюють реальні страхи і побоювання або є провісниками гучних сварок і скандалів. Постріли також символізують невдоволення собою і поведінкою оточуючих, з якими сплячий більше не має наміру миритися.

Як повідомляє сонник, війна і стрілянина часто свідчать про вашому небажанні здавати позиції і готовності відстоювати свою точку зору. Подібна безкомпромісність може привести до численних конфліктів, але, схоже, вони вас не лякають.

Тлумачення,, до чого сниться стрілянина з гвинтівок, багато в чому залежить від того, чи потрапили ви в ціль. Якщо так, вважайте сновидіння добрим знаком, що обіцяє перемогу над противником. Якщо ж уві сні попало промахнутися, можливі невдачі наяву.

Як вибір зброї впливає на тлумачення

Сонник пов’язує з ризиком і підвищеною небезпекою все,, до чого сниться стрільба з пістолета. Ви звикли продумувати дії на кілька ходів вперед. Інтуїція не підводить вас: ситуація і справді може вийти з-під контролю.

Якщо довелося бачити уві сні стрілянину з пістолета і відчувати себе мішенню, цілком можливо, що в реальному житті в вас і справді ціляться. Той факт, що зброя нападника — всього лише довгий язик, ще не привід недооцінювати противника.

До чого сниться стрільба з автомата, сонник пояснює самовпевненістю сновидіння, часом переростає в самовпевненість. Віра в те, що немає нічого неможливого, безумовно, похвальна, і все ж намагайтеся тверезо оцінювати свої сили.

Якщо довелося чути стрілянину уві сні, сонник попереджає, що взаємна неприязнь, яку так довго намагалися приховувати, ось-ось вирветься назовні. На зміну худому світу прийде добра сварка.

Тлумачачи,, до чого сниться стрілянина в людини, сонник вважає, що сновидець смертельно ненавидить певні риси свого характеру. Які саме, підкажуть особистісні особливості того, хто виявився мішенню уві сні.

Сновидіння, в якому вам довелося тікати від стрільби уві сні, вказує на вашу вразливість. Сонник пояснює приснилося страхом перед страшним зовнішнім світом і станом пошуку притулку.

Як повідомляє сонник, хаотична стрілянина часто бачиться уві сні тим, кого змушує міцно задуматися власний безладний спосіб життя, в якій не завадило б навести хоч трохи порядку.

Якщо наснилася стрілянина по мішені, сновидіння відображає вашу зосередженість на певної мети. Можливо, не зайвим було б ненадовго відволіктися і подивитися по сторонам. Надмірна концентрація призводить до того, що ви багато втрачаєте з поля зору.

Нерідко стрілянина уві сні символізує вашу готовність до рішучих дій. Ви довго вибирали мішень, ретельно прицілювалися. Вважайте приснилося стартовим сигналом натискати на курок.

Сонник стрілянина, до чого сниться стрілянина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: