Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стріла, до чого сниться стріла уві сні

У міфології стріли вважаються основним атрибутом Амуров і Купідона, тому така зброя уві сні іноді має любовний підтекст. Те,, до чого сниться це знаряддя, трактується сонником передвістям великих кар’єрних перспектив, цікавих зустрічей і багатообіцяючих знайомств.

Сонник Міллера про закінчення страждань

Наснилося стріла, яка перебуває у Вас в руках, віщує Гюставом Міллером, закінчення тривог і життєвих негараздів. А ось старе, іржаве знаряддя, знайдене в море обіцяє любовні розчарування. Бачити багато вогненних стріл уві сні попереджає про обережність в спілкуванні з владними та впливовими людьми, оскільки панібратське або зневажливе ставлення до них, може нашкодити Вашим поточним справам.

Стрільба з лука або прагнення до мети

Сучасний суміщений сонник розшифровує, до чого сняться лук і стріли, цілеспрямованістю, неймовірним напруженням і концентрацією сплячої людини, що дозволять досягти бажаного прибутку і здійснити всі свої задумки.

Ще одне тлумачення сну, в якому довелося цілитися з арбалета, підказує сонником Медеї про Вашу високу зацікавленість у чомусь. Розставивши правильно пріоритети, Ви обов’язково досягнете бажаного.

Власноруч кидати стріли і промазати, віщає про те, що підприємство, за яке береться спляча людина, вимагає від нього більшого багажу знань і умінь. Постарайтеся розширити свої пізнання або обзавестися допомогою обізнаних людей. Робити уві сні стріли символізує нестримність сновидіння, бажання досягти заповітної мети.

Бути ураженим зброєю — проявіть обережність

За версією Езотеричного сонника, то,, до чого сниться гострий боєприпас, який вразив ціль, віщає про можливість здійснити задумане. Наснилося, що стріла влучила в Вас і стирчить в грудях, значить, станете жертвою підступної любові. Побачити цей предмет, що стирчить в спині або потилиці — до зради, злості оточуючих.

Бачити багато стріл, що стирчать в сідницях, позначає, що Ваші меркантильні домагання будуть викриті. Наснилося, що предмет пронизав живіт, підказує про залежність сновідящего від чужих дій і рішень.

Летючі боєприпаси — готуйтеся до несподіванок

Летюча стріла уві сні, згідно Великому універсального сонником, передрікає несподіваний поворот подій, що може на деякий час відвернути сновидіння від поточних справ.

Міс Хассе порівнює побачену стрілу, що летить з випадковою зустріччю з цікавою персоною, якій симпатизує спляча людина. Менегетті в своєму тлумачі розшифровує приснилося дію ймовірністю відчути на собі чужу ненависть, жорстку агресію.

Побачити багато що пролітають повз бойових інструментів, свідчить про перспективу взяти участь в чужому конфлікті. Постарайтеся не реагувати на провокації, щоб не вплутатися в затяжні сварки.

Справи амурні уві сні і наяву

Сонник доктора Фрейда пояснює,, до чого сниться стріляти з лука, неймовірним здоров’ям і сексуальною силою сновідящего. Стріляти атрибутом Амура і потрапити в персонажа, обіцяє наяву можливість завоювати серце вподобаного людини.

Бачити, як хтось стріляє інструментом Амура уві сні і потрапляє в груди сновідящего, передрікає страждання і безмовні почуття. Цілитися в персонажа, але промахнутися — очікування на взаємність не виправдаються.

Сонник стріла, до чого сниться стріла уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: