Сонник стригти чубок, до чого сниться стригти чубок уві сні

У більшості тлумачень стригти чубок уві сні трапляється напередодні змін в реальній дійсності. Сонник розглядає всілякі сюжетні подробиці, їх розшифровка дозволяє зрозуміти,, до чого сниться символ.

Що говорить Міллер

Сонник Міллера попереджає, що все,, до чого сниться стригти чубок, не кращим чином позначиться на діловій сфері. Імідж того, хто вирішив підстригти чуб самостійно, може сильно похитнутися в очах клієнтів або партнерів. Довірившись перукаря уві сні, сплячий ризикує бути обманутим.

Доведеться змінити плани

Сонники іноді пропонують вельми несподівані пояснення,, до чого сниться підстригти саму видну частина зачіски. Якщо таке наснилося, навряд чи вдасться уникнути змін. На перших порах вони можуть припасти до смаку сплячому. Тлумачення сну запевняє, що вдасться не тільки пристосуватися до нових обставин, але і знайти в них переваги.

Деякі тлумачі налаштовані більш песимістично. Наприклад, сонник Іменинників радить відкласти до кращих часів не тільки поїздку або важливі переговори, але навіть побачення або візит до стоматолога, якщо уві сні довелося підстригти чолочку.

Сам собі перукар

Наснилося, як сталося уві сні робити зачіску самій? Сонники розкажуть,, до чого сниться такий поворот подій.

 • Тим, хто вкорочує чуб собі, сонник Фрейда обіцяє успіх, але радить не зазнаватися;
 • Довелось бачити, як підрівняне чолочку собі — вийде здійснити задумане;
 • Самою зробити стрижку і бачити, що вона невдала — чиновник відповість відмовою;
 • Заманулося уві сні підстригатися самої — відкладіть нові справи і завершите розпочаті;
 • Бачити себе з ножицями, але стригти чубок не собі — ви несподівано розбагатієте.
 • Психоаналітичний тлумач вбачає в символі ознаки фізичного виснаження або емоційного спаду. Езотерики рекомендують знайти причину витоку енергії.

  Чужими руками

  Якщо приснилося, як ви довірили обстригти волосся подрузі, але вийшло дуже коротко, сонник радить наяву не надто покладатися на поради даної особи.

  Це не єдине пояснення,, до чого сниться стригти чубок коротко. Сучасний оракул натякає на марнотратство сплячого, яка рано чи пізно загрожує обернутися банкрутством.

  Коли приснилося, що вас намагаються обстригти, але волосся тут же відростають знову, снотолкователь Імператора обіцяє тривалий період благополуччя.

  В салоні краси

  Іноді в нічних мріях трапляється стригти чубок в перукарні. Найчастіше це провісник доленосних змін в особистому житті. Правда, слід бути готовим до того, що вони будуть вершиться у всіх на виду — подбайте про свою репутацію.

  Іноді сновидіння, в якому довелося моделювати чолочку в перукарні, нічого не означає. Якщо в реальному житті ви маєте намір постригти кучері, немає нічого дивного в тому, що ідея не залишає вас у спокої навіть уві сні.

  Пророцтва хлопцям і дівчатам

  Стригти чубок — це якраз той випадок, коли один і той же символ означає різні речі в чоловічих і жіночих сновидіннях. Якщо хлопцю приснилося, що довелося повністю або частково відстригти шевелюру, сонник попереджає, що незабаром може прийти повістка з військкомату.

  Відстригти чуб також можна напередодні зустрічі з дівчиною мрії, заради якої не гріх припинити нині існуючі відносини.

  Якщо дівчині примарилося, що її підстригає партнер по бізнесу або роботодавець, можливі неприємності на роботі. Коли уві сні трапляється міняти імідж комусь із колег, ця людина виявиться корисний.

  Сонник стригти чубок, до чого сниться стригти чубок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: