Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стрічка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Взагалі, стрічки, тасьма, різнокольорові смужки тканини уві сні означають дороги. Жінкам сон про стрічки іноді вказує на їхню негідну легковажну поведінку, через якого вони можуть втратити своє добре ім’я. Це відноситься до снів, коли жінки прикрашають уві сні свої наряди стрічками або вибирають стрічки, прикладаючи їх до себе. До серії цих снів відносяться і такі, в яких ви побачите, що стрічки, що служили для прикраси, полиняли, порвалися, обірвані і т. Д. Такі сни пророкують фіаско в особистому житті, розрив відносин з коханим через його невірності.

Строкаті стрічки або різноманітність яскравих кольорів — передвісник того, що ваше життя буде різноманітною, повної зміни яскравих вражень. Такий сон також попереджає вас про те, що ваше легковажне поводження завадить вашому успіху і зіпсує думку про вас в очах оточуючих. Чим довше будуть стрічки, які ви побачите уві сні, тим далі простягнеться ваш шлях. Змотувати стрічки в клубок і розуміти, що їй немає кінця і краю, — знак тривалого далекої подорожі, яке надовго розлучить вас з сім’єю або близькими людьми. Довга стрічка, яка здасться вам нескінченної уві сні, означає, що ви заплутаєтеся в боргах.

Кілька стрічок одного кольору — знак нудною та одноманітною життя. Купувати стрічки уві сні — знак непередбачених витрат. Якщо вам присниться, що даруєте стрічки близькій або коханій людині, то ваші відносини зжили себе. Дарувати стрічки незнайомим — знак нового захоплення. Відміряти стрічки уві сні означає, що у вас буде стабільний заробіток, який забезпечить достаток у домі. Пришивати стрічки до одягу уві сні — знак бажання побратися з коханим. Сплутати стрічки уві сні означає, що ви сильно наплутаєте в своєму житті. Пов’язувати кінці стрічок — знак щирої прихильності або ж спроба розгадати якусь таємницю. Стрічки з написом уві сні віщують отримання сумних новин. Див. Одяг, мереживо.

Езотеричний Сонник

Стрічка — найрізноманітніші розваги та задоволення. Чорні або дуже темні стрічки — до печалі і важких переживань через те, що вас не розуміють і недооцінюють. Різнокольорові стрічки говорить про майбутнє свято з безліччю гостей і рясним частуванням. Стрічки одного кольору — одноманітність життя, яку ви ведете. Стрічки з написами — передвістя сумних подій і втрат. Коротка стрічка — ваша серцева прихильність буде відкинута. Довга стрічка — наробите боргів. Заплітати стрічки в коси — зав’яжете приятельські відносини з компанією веселих людей. Купувати стрічки — марні витрати. Дарувати комусь стрічки — до нового цікавого знайомства. Різати стрічку на шматки — ваше життя обіцяє бути легкою і безтурботною. Зав’язувати стрічки в банти — до несподіваного і радісної події.

Сонник Міллера

Наснилися стрічки на чужій одязі — значить, ви будете перебувати в суспільстві веселих друзів, які будуть вам до душі; побутові клопоти вас не будуть стомлювати. Прикрашати себе стрічками — дівчині такий сон говорить про те, що вона скоро отримає довгоочікуване пропозицію руки і серця, ось тільки легковажність може привести її до помилки. Їй наснилися інші прикрашені стрічками дівчата — значить, у неї будуть суперниці, які намагаються відняти майбутнього чоловіка. Для дівчини сон, у якому вона купувала стрічки, означає її майбутню приємну і позбавлену проблем долю. При цьому вона сердилась або була незадоволена стрічками — наяву в найближчому оточенні знайдеться суперниця.

Еротичний Сонник

Молода дівчина, якій наснилося, що вона прикрашає себе стрічками, наяву отримає пропозицію, якого довго чекала. Однак їй слід ставитися до майбутнього шлюбу серйозно, інакше її легковажність може послужити причиною зруйнованого щастя. Сон, в якому вона бачить, що стрічками прикрашають себе інші дівчата, обіцяє появу суперниць, які прагнуть завоювати любов її майбутнього чоловіка. Купувати стрічки уві сні означає легку і приємну життя. Однак якщо дівчині не подобаються її стрічки, це віщує суперницю там, де вона очікує найменше.

Сучасний Сонник

Привиділися стрічки, спадаючі з чийого — то наряду, — вас чекають веселі і симпатичні друзі. Якщо дівчині приснилося, що вона прикрашає себе стрічками, — скоро отримає довгоочікуване пропозицію руки і серця. Головне — не зробити легковажного кроку і не зробити помилку. Якщо їй наснилися інші дівчата, прикрашені стрічками, то у неї будуть суперниці. Дівчина, яка купувала уві сні стрічки, може розраховувати на приємну і легку життя. Якщо вона сердилась або була незадоволена стрічками — найближчим часом виявить суперницю.

Сонник Лоффа

Стрічка — це одна з окрас, яке можна використовувати як саме по собі, так і в поєднанні з чимось. Стрічки надають поряд відтінок легкості, витонченості. Серйозне значення для трактування має також і те, якого кольору стрічки в вашому сні. Для кращого розуміння снів з присутністю стрічок зверніться до символу «кольору». У загальному ж випадку стрічки різних кольорів можуть символізувати дуже великий діапазон особистих переживань: від байдужості і неробства до сильної закоханості або горя і туги.

Сонник Хассе

Тримати стрічку — до вірної прихильності; зелена — знак надії; червона — на радість і розваг; жовта — до переляку; блакитна — до відданого кохання; чорна — до смутку; нескінченна — влізете в борги; приміряти — до непоганого заробітку; пришивати до чогось — закохаєтесь і обручі; сплітати — до симпатії; з написом — дізнаєтеся сумну новину; різнобарвна — помре якась видатна особа.

Сонник Цветкова

Стрічка символізує прихильність. Якщо вона дуже довга — борги. Вплітати стрічку — зійтися з ким-небудь. Напис на стрічці — погану звістку.

Сонник Мандрівника

Стрічки — залежність, самотність. Строката — знайомство; плести — дружба; обірвати, відрізати — розлука; на інших — суперниці.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: