Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник страта — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Засудженого до смерті бачити уві сні — знак принижень і втрати стану. Такий сон означає, що вам слід придивитися до свого оточення, щоб уникнути неприємностей. Іноді такий сон означає, що вас чекають несприятливі зміни в житті. Самому виносити смертний вирок кому-небудь уві сні означає, що скоро ви помиріться з цією людиною. Глядачі на страти уві сні (якщо ви в їх числі) — ваші друзі, які допоможуть вам в скрутну хвилину. Якщо ж вони прийшли подивитися на ваші муки, то це — ваші вороги і вам слід остерігатися ризикованих підприємств і не довірятися людям.

Якщо вам присниться, що вас мучать і стратять за віру, то чекайте великих почестей і багатства. Цей сон пророкує велике щастя. Сон, в якому ви побачили, що вас хочуть стратити, але ви прокидаєтеся або ж з якоїсь причини ваші кати не встигають привести вирок у виконання, означає, що вам надзвичайно пощастить і ви по чистій випадковості успішно виплутатися з дуже неприємну історію. Є версія, по якій вважається, що якщо вас стратили уві сні, то вас чекають успіх і удачі. Іноді такий сон пророкує тривале відрядження.

Якщо вам присниться, що уві сні вам відрубали голову, то вас чекає великий успіх і почесті. Те ж саме означає сон, в якому вас повісили. Якщо людина, якій приснився такий сон, хворий або засмучений чимось, то після такого сну він звільниться від своїх тривог, а хворий одужає. Сон, в якому вас абсолютно спалили і нічого не залишилося, попереджає вас про те, що вам слід відмовитися від своїх поганих звичок, щоб уникнути ганьби і наруги. Бути повішеним уві сні, а потім знятим з шибениці — знак того, що скоро ви розлучитеся зі своїм високим становищем. Дивіться тлумачення: Суд, Вирок.

Сонник Лонго

Наснилося, що стратять якогось людини, — сон видає вашу поверховість: ви мало над чим глибоко замислюєтеся, вам властиво немов ковзати по гладі життя, не заглядаючи вглиб. Ви переконані, що якщо йти по життю, не озираючись, то тим самим можна уникнути проблем. Якою мірою ваше уявлення виправдано — ви можете судити і самі. Але врахуйте, що проблеми все-таки порушать ваш спокій, і впоратися з ними вдасться лише одним способом — скрупульозно обдумуючи буквально кожну дрібницю, всі потенційні сценарії розвитку подій.

Якщо уві сні ви були безпосереднім учасником кари або очолювали цей захід, сон свідчить про вашу звичкою все драматизувати і робити з мухи слона. Ви схильні приділяти велику увагу речам, цього не заслуговує. Але якщо так триватиме, то ви можете остаточно заплутатися в своїх власних вигадках і повністю відірватися від реальності. Власна кара — це попередження: добре знайома людина може піти на обман щодо вас і проявить своє віроломство. Намагатися уникнути страти, рятуючись втечею від переслідуючих вас людей, — такий сон означає, що приїдуть гості, візиту яких ви будете не дуже раді.

Сонник Мандрівника

Бачити страту, повішення — великі зміни. Бути страченим — повний успіх або невдалий шлюб; життєві випробування; хвороба; небажана відрядження. Страта за віру — рідкісна нагорода і щастя. Тебе повісили — повний успіх. Розп’ятим бути — щастя після випробування, великий виграш; духовна влада. Страта через спалення — хворому одужання, активність пристрастей для здорового; духовне відродження. Стратити самому когось — несправедливість.

Сонник Міллера

Побачити кара — це сон-попередження: вам належить стати жертвою чужої необережності. Наснилося, що вас ось-ось стратять і позбутися від смерті вдається лише за рахунок чийогось несподіваного втручання, — наяву здолаєте ворогів і забагатієте великі статки. Публіка, що зібралася подивитися на страту, сниться до згуртованої діяльності ваших недругів, яка зашкодить вам, якщо тільки ви не використовуєте цей сон як попередження.

Езотеричний Сонник

Побачити чиюсь страту — прославитесь, вам вшанують. Власну — ваш задум призведе до пошани і слави. Бути катом — такий сон закликає не заздрити чужій популярності, інакше серйозно захворієте.

Сонник Цветкова

Бути присутнім на страті — грядуть значні зміни; бути страченим — підете в тривалу поїздку по справах.

Сонник Хассе

Побачити чужу — до образи, несправедливості по відношенню до вас; стратили вас — на превеликий щастя.

Французький Сонник

Побачити кара — сон до радісного настрою, веселого розваги, душевного підйому.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: