Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сонечко, до чого сниться сонечко уві сні

Згідно з повір’ям, сонечко уві сні і наяву приносить удачу. Це симпатичне комаха нікого не чіпає і радує око своєю життєрадісною забарвленням. Роз’яснюючи,, до чого сниться цей плямистий жучок, сонник в більшості випадків пропонує позитивні значення.

Любов і успіх

Всім закоханим буде цікаво дізнатися,, до чого сниться велика сонечко. Тлумачення Хассе вбачає в цьому символі знак згори. Паре судилося з’єднатися в щасливому шлюбі і стати засновниками знатного роду.

Якщо одному з подружжя або дітей наснилося «сонечко», побачене уві сні нерідко служить нагадуванням про те, що не завадило б приділяти більше уваги найближчим людям. У родині того, кому пощастило бачити цей образ, відносини значно покращаться, якщо він прислухається до сонником.

Якщо великого жучка в цяточку вдалося зловити уві сні, наяву до вас буде прихильною удача в бізнесі, навчанні чи спортивні досягнення. Має бути чимало потрудитися, але, будьте впевнені, зусилля не пропадуть дарма. Коли ж комасі вдається вислизнути, знайте, що ви зараз не в кращій формі і наяву ризикуєте втратити щось важливе.

Це не єдине пояснення, до чого сниться, як велика сонечко відлітає від вас. Якщо приснилося, як ви свідомо і добровільно відпускаєте її в небо, в реальності представиться можливість зробити благородний вчинок, який навколишні неодмінно оцінять по достоїнству.

Фатальне подія

Якщо трапилося бачити уві сні загибель сонечка, і, тим паче, виявитися винуватцем неприємної події, сонник попереджає, що і в дійсності може статися щось неприємне. Не виключено, що з вашої вини.

Навала

Сонник Міллера також вважає, що вбивство невинного жука уві сні — вкрай несприятливий знак. В реальності бажано бути напоготові, якщо наснилося ціле нашестя. Найчастіше багато красивих жучків відвідує сновидіння, щоб попередити про небезпеку. Особливо обережним слід бути в фінансових питаннях.

Сонник Міллера вважає попередженням будь-який сюжет уві сні, в якому фігурує червоний жучок. Те,, до чого сниться даний символ, свідчить про схильність піддаватися спокусі, дозволяти емоціям брати верх над раціоналізмом.

Якщо приснилося багато сонечок, Деніз Лінн радить приділяти більше уваги іншим людям, особливо найближчою. Ці приємні клопоти ніколи не пропадуть даремно.

Сонник О. Смуровой стверджує, що якщо уві сні довелося бачити безліч плямистих жучків, в реальній дійсності сновидец ризикує зазнати дрібним атакам недоброзичливців. Заздрісників і любителів псувати настрій почне, як магнітом притягувати, проте, серйозної шкоди їх нападки не заподіють.

На кожен сезон

Сонник іменинників пропонує тлумачення на кожен сезон,, до чого сниться сонечко. Пора року і дата народження сплячого вносять свої корективи в значення побаченого уві сні.

Для народжених влітку це найбільш гармонійний знак, провісник радості, удачі, гармонії і відмінного самопочуття.

Осіннім іменинникам символ обіцяє чимало дивуватися. Належить переглянути свої погляди на звичні речі. Проте, це будуть радісні відкриття.

Зимові іменинники можуть виявитися не готові оцінити несподіваний подарунок долі. Надто вже тісним і одноманітним здасться тепло домашнього затишку.

Сновидців, народжених навесні, очікують хороші новини, які суттєво поліпшать настрій і надихнуть на нові звершення.

Сонник сонечко, до чого сниться сонечко уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: