Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сповідь — до чого сниться?

Сонник Ванги

Сповідатися уві сні — такий сон пророкує вам вчинення негідного вчинку, який ви залишите таємницею для всіх. Але за нього буде соромно, тому в глибині душі ви будете переживати і каятися. Побачити себе священиком, які сповідують якусь людину, — не надто сприятливий знак: ваша допомога буде потрібна багатьом друзям і просто знайомим, ось тільки дати їм надію і заспокоєння для вас буде дуже складно. У вас на душі буде дуже неспокійно, і належить мучитися так само, як і іншим. Уві сні підслухали чиюсь сповідь — наяву будете учасником довгої розмови на тему віри, релігії. Він торкнеться найпотаємніші струни душі і змусить в черговий раз замислитися над правильністю своєї життєвої позиції і світовідчуття.

Сонник Лоффа

Якщо уві сні вам довелося сповідатися, в житті цей сон передвіщає, що ви зробите негідний вчинок, за який буде соромно і який ви спробуєте приховати від усіх, хоча в душі будете переживати і каятися. Якщо ж ви сповідуєте когось, будучи в ролі священика, то цей сон говорить про наближення тяжкому періоді, коли хтось із друзів або знайомих потребуватиме вашої допомоги, але вам буде нелегко втішити його. Підслухати чиюсь сповідь віщує можливість отримати якусь інформацію, яка змусить вас ще раз задуматися над своїм світовідчуттям і життєвою позицією, тому що торкнеться найпотаємніші струни вашої душі.

Китайський Сонник

Неодружений чоловік бачить себе на сповіді — до весілля з хорошою жінкою, яка не кине його у важкій ситуації. Багата людина бачить себе на сповіді — до падіння доходів. Бідний бачить себе на сповіді — до заможного життя. Хворий — до погіршення здоров’я. Службовець бачить себе на сповіді — до прихильності начальства і підвищенню по службі.

Студент бачить себе на сповіді — до успішної здачі іспитів і отримання підвищеної стипендії. Бачити іншого на сповіді — до неблагополуччя. Бачити на сповіді ворогів — символ вічного незастосування з цими людьми. Друзів бачити на сповіді — до допомоги чужої людини в момент небезпеки.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви сповідалися священика, то вам доведеться сумувати через якогось свого поганого вчинку. Взагалі будь-який сон, в якому священик або проповідник є перед вами, служить нагадуванням про ваших власних вадах і слабкостях. Стати більш вимогливим до себе, і вам не доведеться сумувати.

Езотеричний Сонник

Якщо снився сповідник, якому хтось або ви самі розповідали про свої гріхи, будьте обережні, бо гряде щось недобре. Самому бути їм — в майбутньому вас чекає робота, пов’язана з подоланням наслідків людських пороків.

Сонник Хассе

Наснилося чиясь сповідь означає, що у вас є активні вороги; сповідатися самому — такий сон говорить, що на душі у вас немає спокою.

Сучасний Сонник

Ваша сповідь уві сні означає негідний вчинок наяву. І хоча ніхто ніколи не дізнається про нього, вам буде дуже соромно за себе.

Сімейний Сонник

Самому сповідатися уві сні — знак небезпеки; чути сповідь — до перешкод в справах.

Сонник Мандрівника

Исповедь, сповідатися — до біди, потрясінь, рідше — до смерті.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: