Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стрибок з висоти, до чого сниться стрибок з висоти уві сні

Трактування,, до чого сниться стрибок з висоти, часто бувають двоякими. Непостіжмим чином сонник одночасно вбачає в символі заклик до активних дій і, в той же час, до обережності. Як вчинити саме вам, підкажуть деякі подробиці уві сні.

Тлумачення Міллера

Тлумачачи, до чого сняться стрибки з висоти, сонник Міллера натякає на нерішучість сновидіння, який, на думку тлумача, ні за що не наважиться на зухвалий вчинок. Якщо приснився стрибок з висоти, бажано керуватися здоровим глуздом: проявляти відвагу лише там, де того дійсний вимагають обставини.

Любовний прогноз

В сонник Фрейда можна дізнатися,, до чого сниться стрибок з висоти з парашутом. Дамам-сновидицей сюжет віщує пристрасну любовний зв’язок. Представники сильної статі зараз як ніколи схильні до необачних, зате азартних і захоплюючим вчинків.

Цікаво дізнатися,, до чого сниться стрибок з висоти сім’янинові. Сонник вважає, що він готовий до батьківства. Жінкам побачене уві сні часто провіщає благополучну вагітність.

Тривале ширяння в повітрі обіцяє крутий віраж у особистому житті, до наслідків якого не відразу вдасться звикнути.

У вільному польоті

Сонник Хассе вважає стрибки з різних височин відвертим рухом вниз. Сновидіння, в якому довелося бачити власне падіння, віщує моральний і матеріальний спад, ймовірність прийняти близько до серця дріб’язкову втрату.

Передбачення для весняних іменинників інакше пояснює,, до чого сниться бачити, як робите стрибки з гір або дахів. Те, що вам приснилося, свідчить про спрагу вільного польоту. Навряд чи в прямому сенсі, швидше за все, ви просто втомилися від надокучливих зобов’язань і одноманітності повсякденності.

Те, що вам довелося бачити уві сні, часто означає необхідність позбутися від обтяжливого баласту з минулого.

З високого старту

Найчастіше тлумачення сну починається зі стартового майданчика. Сонник розповість, що означає стрибок з висоти, яка вам приснилася.

 • Бачити себе стрибаючим з вікна трапляється напередодні необачного вчинку;
 • Зістрибнути з карниза уві сні вдається найрішучішим і спритним;
 • Бачити уві сні себе летять з даху можуть лише ті, хто повністю контролює ситуацію;
 • Наснилося, як стрибнули з балкона? Схоже, ви занадто самовпевнені;
 • Якщо зістрибнули з вершини гори уві сні, наяву чекає велика удача;
 • Стрибки зі скель і обривів обіцяють розчарування у власній персоні;
 • Політ з моста попереджає про втрати через прикру помилку.
 • М’яка посадка

  Снотолкователі детально роз’яснюють,, до чого сниться перестрибувати з однієї висоти на іншу. Паркур по дахах відображає непосидючий характер сплячого любителя гострих відчуттів і шаленого ритму. Сонник Дмитра та Надії Зими рекомендує хоча б іноді брати тайм-аут для роздумів про можливі наслідки своїх дій.

  Якщо приснилися скачки з гори на гору нижче, Англійська сонник обіцяє, що в реальній дійсності ви з такою ж спритністю красиво вийдете з негарної ситуації. Як варіант, подолаєте фінансові труднощі.

  Коли уві сні трапляється підстрибнути і полетіти, сновидіння говорить про те, що для вас зараз не існує перешкод. Постарайтеся мудро розпорядитися таким щедрим подарунком долі і присвятити його дійсно великих звершень.

  У вир з головою

  Якщо жінці приснився стрибок з висоти у воду, тлумач Цвєткова радить не боятися нових відносин і проявляти ініціативу. Якщо довелося зануритися в морську безодню, сновидицей виявиться в круговороті дивовижних подій.

  Езотеричний сонник вважає стрибок у воду з з великої висоти ознакою необачність і безрозсудності в реальному житті. Сплячому властиві поспішні висновки і поверхневі судження. Не завадило б частіше прислухатися до голосу серця.

  Якщо уві сні відбулося занурення в крижаній кристально прозорий водойму, ви на вірному шляху. Занурення в теплий вир вказує, що ви помиляєтеся і незабаром пошкодуєте про це. Упорядкований басейн обіцяє зміни, ініціатором яких станете ви.

  Сонник стрибок з висоти, до чого сниться стрибок з висоти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: