Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник садити, до чого сниться садити уві сні

Городні роботи — це символ клопоту, як приємних, так і не дуже. Якщо ви вирішили з’ясувати, до чого це сниться, обов’язково згадайте, що вам довелося садити уві сні. Якщо ви бажаєте отримати точну відповідь, чого очікувати від приснився — згадуйте всі подробиці сюжету, рекомендують сонники.

Коротко про головне

З усього сну пам’ятайте тільки сюжет, в якому ви щось садили? Тоді згадайте, що саме, і скористайтеся короткими тлумаченнями.

 • Копати уві сні город — до важкої праці.
 • Садити в городі розсаду — до вдалого грошового вкладення.
 • Пересаджувати малину — звичка в усі встрявати зіграє з вами злий жарт.
 • Закопали уві сні кісточку, яка виросла дивовижним деревцем — чекайте сюрпризів.
 • Уві сні ви — пілот, провідний літак на посадку — до закінчення важкого періоду в житті.
 • Розсаджувати гриби — ви одержимі незвичайної ідеєю.
 • Сіяти траву на газоні — вас чекає пасивний відпочинок.
 • Висаджувати квітучі рослини на цвинтарі — символ відродження чогось згаслого.
 • Посадити ялинку на могилі небіжчика — ви хочете забути про якийсь епізод у житті.
 • Посадити під вікном бузок — знак туги за любов і ніжність.
 • Сонник Міллера

  Перспективна справа пророкує сонник Міллера того, хто уві сні висаджував кущі малини або смородини. А садити цибулини квітів — це символ дорогого придбання. Пояснення,, до чого сниться посадка кімнатних рослин, так само можна знайти в даному сонник: в особистому житті настають зміни.

  Наснилося, що ви садите картоплю? Тлумачення сну може засмутити: вас чекають великі розтрати особистого бюджету. А ось висадка помідорів обіцяє зміна ситуації на краще.

  Садимо овочі — знак фінансового благополуччя

  Згідно сонником Цвєткова, садити насіння в землю — це символ пристрою свого власного благополуччя. Посадити насіння в землю таких культур, як буряк, морква, редиска, означає цікава пропозиція. Це може бути, як пропозиція руки і серця, так і вигідною роботи. Кормовий буряк може означати, марну спробу заробити гроші.

  Підказати,, до чого сниться посадка капусти, під силу будь-якому сонником: вас чекає стабільна, але нудне життя. А ось садити огірки — до матеріальних проблем.

  Фруктово-ягідні насадження — від ревнощів до нудьги…

  Наснилося, що ви висадили на своїй дачній ділянці полуницю і доглядаєте за ягодами? До нудною роботі, вважає сонник Нострадамуса. Полуниця росте упереміш з суницею — монотонна робота зблизить вас з людиною, який виявиться вашим судженим.

  До чого сниться, що ви садите насіння кавуна? Вас чекає швидке поповнення сім’ї, пророкує сонник пастора Лоффа. А ось якщо ви посадили яблуню або вишню, то незабаром буде обновка. Груша пророкує примирення. І тільки лише дерево лимона обіцяє печаль: улюблений змусить вас ревнувати.

  Грядки з зеленню — Сльози щастя і горя

  Бачите, як висаджуєте зелена цибуля? Будете лити сльози. Таке ж значення має і петрушка, насіння якої ви розкидали по городу. І тільки висадка кропу символізує удачу, але зіпсує загальну радість від тлумачення той факт, що ваше процвітання викличе бажання «плюватися отрутою» у заздрісників.

  Гострі на зубок — до злості і хвороби

  Якщо ви садите цибулю уві сні, то зверніть увагу на свій стан: саджаючи цибулю, ви плачете — будете відчувати злість. А якщо цибуля не викликав у вас ніяких негативних відчуттів — то відчуєте слабкість.

  Бачити, що ви посадили часник — до серйозного захворювання. А якщо ви спостерігали за тим, як часник садив хтось інший, це означає, що ви не щасливі в шлюбі.

  Гострий перець висадили? Будуть проблеми з-за азартних ігор.

  Клумби з квітами — Радість вже близько

  Посадка квітів уві сні зазвичай обіцяє радість. Так троянди — це знак любові і пристрасті. Садити фіалки уві сні — ви жадаєте турботи. Пересаджували орхідею — до змін в особистому житті.

  До чого сняться конвалії здогадатися не складно. Ці весняні квіти символізують зародження почуттів, трактує Місячний сонник. Приснилися тюльпани пророкують щастя. І тільки кактус попереджає про зустріч з підступним людиною.

  Саджанці дерев — І в прибутку, і при справі

  Посадка берези, згідно сонником Мандрівника, пророкує вдале придбання, як речі, так і відносин. Берез було багато? Будете швидко просуватися по службі завдяки потрібним зв’язкам. Якщо ви бачите уві сні, що садите паросток їли, то це означає, що хтось буде відпускати шпильки на Вашу електронну адресу. А тим, хто уві сні садив сосну, можна сподіватися на гарний прибуток.

  Чагарникові культури — Чи все вас влаштовує?

  Якщо вам приснилося, що ви садите виноград, обов’язково звіртеся з сонником Фрейда. Він попереджає, що побачений уві сні чагарник винограду — це символ того, що ви секс ставите на перше місце і всі конфлікти загладжуєте в ліжку. Власноруч вирощений виноград — це насолода від милування собою і своїми діями.

  Бобові культури — Клопоти: радісні і не дуже

  Після сновидіння, в якому ви бачите, як садите боби не зайвим буде дізнатися,, до чого сниться подібне. Сонник міс Хассе, наприклад, підказує, що посадка квасолі — це знак великих клопотів і хвилювань. А посаджений вами горох — це, навпаки, ознака великої удачі, особливо, якщо він росте упереміш з конюшиною.

  Робота в полі — до зміцнення зв’язків

  Дуже хороший символ, який пророкує кар’єрне зростання і процвітання — садити якесь зерно. Особливо добре, якщо приснилася пшениця — вона символізує не тільки зміцнення кар’єри сновидіння, але і поліпшення відносин в сім’ї.

  Бачили уві сні, як садите соняшники? Чекайте вирішення конфлікту з колегою і зміцнення свого авторитету.

  У катівнях, або Будьте обережні

  Сниться, що ви сидите в тюрмі? Незабаром відбудуться події, які не кращим чином вплинуть на вашу репутацію. Садили в тюрму не вас, а ви? Від вашого рішення буде залежати доля товариша. А якщо вам приснилося, що ви звільняєте з в’язниці когось — удача вже на підході.

  Сонник садити, до чого сниться садити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: