Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сад, до чого сниться сад уві сні

Сонник стверджує, що приснився доглянутий і привабливий сад в більшості випадків є найбільш сприятливим знаком для закоханих. Побачене уві сні дарує шанс ближче познайомитися і завоювати симпатію, а вже відбувся парам перейти до наступної стадії відносин. А ось, до чого сниться зарослий або занедбаний присадибна ділянка, має насторожити сплячого.

Гусениці, що проникли на територію тварини та інші непрохані гості попереджають про те, що не слід повністю покладатися на порядність ділових партнерів, а також тактовність і делікатність всіх без винятку оточуючих. Деякі сновидіння закликають діяти негайно, щоб потім не довелося шкодувати про втрачені можливості. Найчастіше сюжети пов’язані з дітьми або з дитячим світовідчуттям.

Якщо пощастило будинок з садом бачити уві сні, Мусульманський сонник обіцяє прості земні радощі: стабільність, спокій і достаток, які дозволять насолоджуватися сімейним життям, ні в чому не потребуючи і не турбуючись про завтрашній день.

Те,, до чого сниться воістину райський сад, уособлює задоволення сновидіння. В реальній дійсності він повною мірою задоволений результатами своєї праці. Крім отриманого пристойного винагороди, робота, в яку він вкладав душу, по-справжньому радує око.

Фруктові дерева

До чого сниться фруктовий сад з фантастичними плодами, які, по ідеї, не повинні рости на фруктових деревах, має насторожити сновидіння. Схоже, хтось плете інтриги навколо його бізнесу або претендує на його посаду.

Вишневий сад уві сні обіцяє відкрити перед сновидцем цілком реальні нові горизонти. Згідно з тлумаченням Сучасного сонника, у вас є всі шанси втілити в життя свіжу ідею, яка принесе успіх і популярність.

Сонник Деніз Лінн стверджує, що персиковий сад — один з найсприятливіших символів, який тільки можна побачити уві сні. Ніщо не має завадити в повній мірі насолоджуватися життям.

Сливовий сад уві сні уособлює таємні бажання. Якщо сливи ховаються в листі дерев, це зайвий раз підтверджує значення сновидіння. Езотеричний сонник попереджає, що не завадить скорегувати свої плани з погодними умовами.

Яблуні та яблука

Тлумачачи,, до чого сниться яблуневий сад, Сімейний сонник пропонує розцінювати даний символ як заклик до дії. Зараз саме час подумати про майбутнє або взятися за справу, на яке не наважувалися раніше.

Сонник Міллера яблуневий сад вважає добрим знаком, за умови, що він належним чином доглянутий. Не на добро побачити уві сні безліч гусениць або свиней, що пожирають фрукти: наяву партнер по бізнесу може повести себе по-свинськи і залишити без гроша.

Якщо довелося збирати в саду яблука, тлумачення сну грунтується на тому, як вони виглядали. Стиглі і солодкі плоди символізують прибуток, зірвані з дерева передчасно віщують печаль і нездужання, яскраво-червоні можуть змусити сновидіння почервоніти.

Квітковий оазис

Все,, до чого сниться квітучий сад, віщує удачу в особистому житті. Жінці в найближчий період коханий може зробити пропозицію. Чоловік буде мати успіх серед представниць протилежної статі.

Сонник Гришиной вважає, що квітковий сад є одним з найбільш сприятливих символів. Сновидіння очікує успіх в любові. Рекомендується остерігатися заздрісників і злих язиків, які норовлять перешкодити вашому щастю.

Український сонник не рекомендує рвати квіти в саду навіть уві сні — цей символ є передвісником розчарування і досади. Неприємності можуть торкнутися, в першу чергу, сімейних справ.

Як повідомляє Жіночий сонник, який наснився сад троянд віщує радісна подія. Так як троянда уві сні символізує таємницю, тлумачення замовчує, що саме має статися, нехай це буде приємним сюрпризом.

Пори року

Тлумачачи,, до чого сниться зимовий сад, сонник Таро пропонує досить похмурий прогноз: хтось із знайомих скоро покине цей світ.

Те,, до чого сниться осінній сад, порівняно з безпечністю і легким ставленням до життя. Дні річної жнив позаду, крони дерев рідшають, відкриваючи безмежний простір, пориви вітру підкидають різнокольорову листя вгору. Саме час дозволити собі насолодитися справжнім, не піклуючись про майбутнє.

Приснився зелений сад обіцяє зміни на краще, причому відразу у всіх життєвих сферах. Сон обіцяє відмінне самопочуття і емоційний підйом. Свіжі ідеї сприятимуть прискореному просуванню розпочатих раніше справ. Самотніх чекає романтичне знайомство.

Одиноким сновидцем, яким довелося уві сні гуляти по саду теплим весняним днем, сонник Міллера обіцяє захоплююче знайомство. Тим, хто вже перебуває в постійних відносинах, випаде чудова можливість внести в них більше пристрасті і чуттєвості.

Дитячий заклад

Те,, до чого сниться дитячий сад, уособлює грайливість і безпосередність сплячого уві сні, який, по всій видимості, втомився наяву бути занадто серйозним. Сон означає, що пора дати собі відпочинок, по можливості ненадовго змінити обстановку.

Як вважає сонник Міллера, дитячий сад відображає стан внутрішньої безпорадності сновидіння і майже дитячого страху перед величезним і далеко не завжди доброзичливим світом. Жінці сновидіння натякає на підвищену імовірність зачаття.

Сонник сад, до чого сниться сад уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: