Сонник стрибок з парашутом, до чого сниться стрибок з парашутом уві сні

Якщо приснився стрибок з парашутом, то ви затіяли явно ризиковану справу, однак у вас є гідна підтримка. До чого ще сниться подібний захід? Сонник призведе різні тлумачення того, що ви побачили уві сні.

За Міллеру

Наприклад, сонник Міллера запевняє, що подібний сон свідчить про те, що вам доведеться пережити захоплюючу пригоду.

Добре подумали?

До чого ще сниться стрибок з парашутом? Справа, яку ви намітили, викликає деякі побоювання. Сонник рекомендує ще раз обдумати його і передбачити шляхи відступу.

З іншого боку, якщо наснилося, що ви стрибнули з парашутом і вдало приземлилися, то наяву благополучно виберетеся зі складної переробки.

Розшифровка по виду

Сам по собі парашут має ряд абсолютно відмінних розшифровок. Він символізує веселощі, ризикований захід, захист, підтримку і навіть нещасний випадок. Сонник впевнений, що правильне тлумачення сну залежить від зовнішнього вигляду і стану вироби.

 • Яскравий і барвистий обіцяє веселе проведення часу.
 • Сірий і пошарпаний — звичайні будні з дещо дивними клопотами.
 • Розірваний — неприємності і крах починань.
 • Розкрилися — реальну небезпеку.
 • Бачити над головою незвичайний за формою парашут — на подив і навіть чуду.
 • Без перешкод!

  Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться стрибок з парашутом, слід врахувати і хід самої дії. Якщо приснилося, що ви парили високо в небі і відчували приємні відчуття, то в світі реальному отримаєте щастя і удачу.

  До речі, сонник вважає, що бачити, як наближається земля — ​​хороший знак. Він говорить про те, що особиста невпевненість і обставини не стануть перешкодою на шляху до грандіозного успіху.

  Обережно — небезпека!

  Стрибок з парашутом уві сні — дуже символічний знак. Він означає, що наяву сновидець веде не самий пристойний спосіб життя.

  Часто пускається в сумнівні підприємства і приймає необдумані рішення. Він також характеризує сновидіння, як людини схильного до невиправданого ризику.

  На думку сонника, цей же елемент уві сні уособлює особливо небезпечну роботу і може бути попередженням про лихо, що насувається.

  Відчуття уві сні

  До чого сниться, що стрибок з парашутом закінчився вашою смертю? Це знак великої біди і трагічної ситуації. Однак сонник не рекомендує засмучуватися, цей же сон в залежності від особистих відчуттів може мати абсолютно інше трактування.

  Так на серйозні неприємності вказує страх і навіть жах, який ви відчули. Байдужість символізує досаду і розчарування, приємні емоції обіцяють радість і задоволення, а змішані почуття — успіх, який буде отриманий надто дорогою ціною.

  Так ви герой!

  Дуже добре бачити уві сні парашутиста. Це означає, що ви зробите героїчний вчинок на очах у безлічі людей.

  Спостерігати, як ціла група парашутистів планує в повітрі і виконує трюки, означає, що ви подбали про власний захист і успішно впораєтеся зі складним завданням. Самому бути серед учасників — на щастя в особистому житті.

  Інші трактування

  До речі, якщо стрибок з парашутом заніс вас в океан, то вам доведеться прийняти чужі умови. Наснилося, що ви заплуталися в стропах після приземлення? Не варто очікувати прибутку від бізнесу.

  Якщо ж ви літали занадто довго, але так і не приземлилися, то випадкове знайомство відкриє перед вами нову сторону інтимного життя.

  Сонник стрибок з парашутом, до чого сниться стрибок з парашутом уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: