Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник садити дерево, до чого сниться садити дерево уві сні

Садити дерево уві сні — це дуже гарне пророцтво. По крайней мере, величезна кількість сонників стверджує, що це саме так. Дізнатися,, до чого сниться посадка дерев, не важко — досить згадати яке деревце ви посадили, і почало воно? Ну, а далі — справа техніки: відкриваємо сонник і дивимося трактування.

Сонник Міллера

Густав Х. Міллер у своєму сонник не скупиться на трактування, що пояснюють,, до чого сниться садити дерево. Ось, наприклад, якщо посаджене вами деревце прижилося і навіть розпустив листочки — чекайте, що ваші надії втіляться в життя. А якщо бачите, що паросток засох — це означає, що сновидцу слід бути дуже акуратним.

Не менш радісним пророкуванням є сновидіння, в якому пересаженное вами рослина зацвіло. Воно означає несподіване щастя.

Сорт підкаже чого очікувати

Хочете отримати більш точні пояснення,, до чого сниться садити дерево, згадайте — яке саме деревце фігурувало в вашому баченні.

 • Деревце вишні обіцяє достаток.
 • Уві сні був пересаджений абрикосовий саджанець — до зміни місця проживання або роботи.
 • Груша пророкує зраду.
 • Кущ лимона символізує ревнощі.
 • Персик садили — чекайте нових знайомств.
 • Яблуні розсаджували по саду — до любовних пригод.
 • Апельсин або мандарин обіцяє радість зустрічей.
 • Вдала посадка, як символ процвітання

  Дуже гарне тлумачення сну отримає та людина, яка уві сні садив дерево в землю. На думку сонника Білого Мага, висаджування рослин в землю — це символ того, що сновидець стоїть на порозі чогось нового, чого він зуміє домогтися власними силами, стараннями і вміннями. Деревце пішло в ріст? Відмінно — готуйтеся «пожинати плоди» своїх починань.

  Не завадить дізнатися, що означає приснився мрія про те, що ви садите дерево взимку або ранньою весною в промерзлому землю. Побачивши таке уві сні, знайте — не все те, що здається нереальним, є таким на ділі. Можливо, варто ризикнути!

  Зів’ялий саджанець — знак невдачі

  Сумно, якщо наснилося, що саджанець не прийняли і висох. Циганський сонник так трактує цю нічну мрію: не варто намагатися робити те, чого не вмієте. Вчитися необхідно на чужих помилках.

  А в сонник Нострадамуса можна відшукати таку підказку: скоротіть свої витрати, інакше потрапите в кабалу до кредиторів. Перефразувавши це трактування, можна сказати наступне: не перестанете тринькати гроші — опинитеся у порога бідності.

  Статева приналежність, або Кому що наперед визначено…

  Тлумачення сновидінь,, до чого сниться садити дерево, може мати кілька значень. Все залежить від того, кому таке приснилося.

  Для жінки, яка довгий час не може зачати дитину, бачити подібне — це радісний провісник швидкої вагітності. А для жінки, яка вступає в шлюб, садити уві сні деревце разом з чоловіком — символ довгого і щасливого сімейного життя.

  Наснилося хворій людині, що він посадив цілий сад? Відмінне ознаку: скоро хвороба відступить. Молодий хлопець бачить, як він уві сні висаджує дерева — до знайомства з майбутньою дружиною.

  Сонник садити дерево, до чого сниться садити дерево уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: