Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стрибати, до чого сниться стрибати уві сні

Мабуть, кожному доводилося стрибати уві сні, а потім різко прокидатися від нестерпного відчуття вільного польоту або падіння. До чого сниться такий сюжет? Тлумачення різних сонників припускають різні точки зору, але розібравши сновидіння у всіх подробицях, можна скласти досить точне передбачення.

Для початку згадайте, з якою височини ви робили стрибок, а може ви просто підстрибнули вгору? Куди ви приземлилися в результаті: може це був водойму, або земля, або ви відразу прокинулися? Такий підхід до розшифровки сновидінь дасть найбільш точні результати.

Куди був здійснений стрибок?

Для жінок стрибати в річку уві сні — передвістя сонника Цвєткова про те, що зовсім скоро в житті з’явиться місце для нових відчуттів і взаємин. Не потрібно боятися протилежної статі, можливо ідеал вже зовсім близько.

За езотеричного сонником, то,, до чого сниться стрибати в воду уві сні відображає вашу життєву позицію. Ви не думаючи приймаєте рішення, які, на жаль не завжди вірні. Те ж саме відбувається, коли ви робите висновки про людей, слабо розвинена інтуїція не дозволяє правильно оцінити характер і вчинки.

Стрибати в крижану воду — передвіщає радість, хороші події, але тільки якщо вода кришталево чиста. Якщо ж вона каламутна, брудна, то можете не сумніватися,, до чого сниться така картинка — за всі погані вчинки доведеться заплатити по заслугах, ви понесете жорстоке покарання.

Ви поринете в потоки нових подій і звершень, якщо вам довелося стрибати в море. Сонник прогнозує, що життя скоро стане перенасиченої, бурхливої, не буде ні секунди для відпочинку, але сновидцу такий стан справ буде до душі.

За сонником Лонго стрибати в басейн зі спеціальною вишки — сюжет, який прогнозує серйозні зміни в долі. Зараз вам треба буде розв’язати, за яким життєвому шляху ви підете, і від цього кроку буде залежати подальше майбутнє.

Для жінки стрибати через паркан уві сні — хороший знак. Те,, до чого сниться така картина, віщує що незабаром у неї вийде подолати всі перешкоди, що стоять на шляху до досягнення заповітних бажань. Для великих звершень потрібно буде подолати всі пастки, які розставила доля, і якщо вдалося без проблем перестрибнути через паркан, і головне — успішно приземлитися, то перемога буде за вами.

Якщо уві сні вам вдалося стрибати на батуті максимально високо, буквально до хмар, то в реальності вас чекає підвищення по службі. Причому причиною цього будуть тільки ваші заслуги, тому сучасний сонник радить намагатися, і тоді все вийде.

За сонником Фрейда, то, до чого сниться стрибати з парашутом уві сні — передвістя надзвичайного знайомства, за допомогою якого ви зможете зануритися в море незабутніх, ніколи раніше не випробуваних емоцій.

Стрибати з висоти вниз — знак того, що вам належить взяти участь в досить незвичайній справі. Сонник радить без роздумів прийматися за нові проекти, якими б складними вони не здавалися, вони допоможуть саморозвитку і становленню особистості.

Стрибають люди і тварини

Якщо вранці ви прокинулися зі спогадом: «жаба стрибає на мене уві сні», то наяву ви зустрінете чудову людину, присутність якого буде для вас святом. Цілком можливо, що ви захочете зв’язати з цією особистістю своє життя — чи як друзів, або в якості подружжя.

До чого сниться високо стрибати? За тлумаченням сонника Міллера, така картинка означає приплив сил, енергетики, підвищення діяльної активності. Настає період, коли ви зможете «перевернути гори», головне не загрузнути в лінощах і ледарства.

За сонником Симона Кананіта, стрибати вгору — неоднозначний символ, який можна розтлумачити як муки, які ви самі собі створюєте. З іншого боку, інтерпретація може залежати і від емоцій, які ви відчуваєте у сні. Якщо ви радієте, здійснюючи стрибок, то наяву прийміть участь в шикарному святі.

До чого сниться стрибучий павук? Якщо він зробив стрибок в сторону сновидіння, і вкусив його, то в реальності людина, що побачив такий сюжет, стане жертвою злісного обману з боку незнайомої людини.

Для жінки бачити уві сні що кіт стрибає на неї — символ не надто приємних подій. Ви зустрінете на життєвому шляху людини, і беззавітно закохаєтесь в нього, але насправді він виявиться одруженим, і можливо навіть з дітьми.

Якщо ж собака стрибає на вас, і при цьому виляє хвостиком, облизує обличчя, то чекайте поява відданого і чесного друга, який допоможе вирішити більшість нагальних проблем. Дорожите новою людиною, він ще не раз здійснить добру справу.

Що значить стрибати уві сні по езотеричного сонником? Цей сюжет уособлює потужну внутрішню енергію сновидіння, і пророкує, що він знайде, як пустити її у потрібне русло. Скоро підвернеться вигідна справа, яке вимагатиме максимального вкладення духовної сили.

Якщо уві сні кішка стрибає на миша, то сонник прогнозує позбавлення від прихованих ворогів за допомогою найнятого людини. Можливо, це стане найкращим виходом з поточного життєвого становища, коли конкуренція з недоброзичливцями дійшла до критичної точки.

До чого сниться стрибає змія? Сонник XXI століття пророкує, що в вашому оточенні накопичилося багато заздрісників і навіть ворогів, і щоб позбутися від них, потрібно просто припинити спілкування, повністю обрізати всі нитки, що з’єднують вас з ненадійними людьми.

Звідки був здійснений стрибок?

Стрибати з вікна уві сні — зробити різкий вчинок, без обдумування подальших наслідків. Імпульсивність сновидіння в цьому випадку може привести до найнесподіваніших наслідків, аж до фатального результату.

Сонник передрікає великі втрати матеріальних цінностей, якщо уві сні вам довелося стрибати з моста. Ви літаєте в хмарах, і не контролюєте навколишнє вас дійсність, робите поспішні висновки, які в підсумку призводять до необдуманих дій.

За інтерпретації сонника падіння з даху — неминуча смерть, а те,, до чого сниться стрибати з даху уві сні за власним бажанням — повний контроль над своїм фізичним станом і можливостями.

Стрибати зі скелі уві сні — поганий знак. Вас чекає подія, в результаті якого ви втратите всю впевненість в собі. Що б не відбувалося, сонник радить не впадати у відчай, і самовдосконалюватися незважаючи на всі перепони, виставлені долею.

Сновидець занадто впевнений у своїх силах, якщо йому вдалося стрибати з балкона уві сні. Така надмірна самовпевненість може привести до непередбачуваних наслідків — думайте перш ніж робити.

Стрибати з поїзда — поганий символ для тих, хто пов’язаний узами шлюбу. Друга половинка щось приховує від вас, можливо що з боку партнера піде зрада або зрада. Стрибати з літака уві сні — зовсім інше, позитивне тлумачення сонника. складне завдання, що стоїть на даний момент перед вами, буде вирішена досить оригінальним способом.

Стрибати з обриву уві сні свідчить про те, що ви розтрачуєте свою життєву енергетику даремно. Всі ваші останні справи — не більше ніж порожня трата часу. Подивіться на життя з іншого боку, і не витрачайте свої сили через дрібниці.

Неймовірний успіх обіцяє сонник, якщо вам довелося стрибати з гори. Тільки для того, щоб дістати удачу, потрібно буде дуже сильно постаратися, вкласти всі свої розумові та моральні здібності. Таке ж тлумачення можна присудити сновидіння, в якому вам доводиться стрибати з вишки — ви досягнете виконання заповітних бажань.

Сонник стрибати, до чого сниться стрибати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: