Сонник стояти в черзі, до чого сниться стояти в черзі уві сні

Наяву тривале очікування приносить тільки роздратування і вельми негативні емоції, але, до чого сниться подібне? Стояти в черзі уві сні — до недомовленості. Сонник обіцяє досить важка розмова. Але, не поспішайте засмучуватися і готуватися до гіршого, не виключено, що ваше сновидіння трактується дещо інакше.

Подумайте про свої помилки

Стояти в сні в довгій черзі — до помилок і розчарувань. Велика ймовірність, що ви прагнете переробити всі справи в один момент, але зробити так не вийде. Перш за все, вирішите ті питання, які здаються найважчими, а потім беріться за решту.

Якщо сниться, що ви на початку, то великі шанси виправити скоєні раніше помилки. Якщо представитися така можливість, не зволікайте і починайте працювати над поліпшенням ситуації. Пам’ятайте, затягування спірних справ тільки ускладнить їх рішення.

Наснилася бійка людей в ощадкасі? Універсальний сонник пророкує сімейні проблеми. Труднощі у відносинах з близькими допоможе вирішити фахівець за рішенням сімейних питань.

Що віщує сонник Міллера

Стояти в черзі уві сні надмірно активній людині — до необхідності сповільнити свій життєвий темп і подивитися по сторонам. Не виключено, що, намагаючись заробити гроші і домогтися успіху і поваги у оточуючих людей, ви забули приділити увагу рідним. Не відкладайте спілкування з ними «на потім», зателефонуйте прямо зараз або відвідайте особисто. Не сумнівайтеся, на душі відразу стане радісніше.

Якщо приснилося, що в черзі в магазині коштують лише кілька людей, можете сміливо сподіватися на здійснення заповітної мрії. Сонник Міллера порочить несподівану зустріч з долею, прихильність фортуни і відданих друзів. Бачити таке уві сні — добрий знак. Насолоджуйтесь щасливими днями. Втратити чергу — до зайвих витрат. Втратити, а потім знайти — до вдалого вкладення грошей.

Тлумачення для жінок

Жінці уві сні стояти в в довгій черзі в магазині — до труднощів в особистому житті. Якщо приснилося, що чекати і стояти в черзі довелося занадто довго, то наяву нескоро вдасться зустріти свою долю. Сонник Ванги обіцяє, що ви обов’язково будете щасливі поруч з гідним чоловіком, але станеться це не зараз, а через кілька років.

Стояти в черзі на початку і чекати зовсім недовго — до шлюбу. Сонник Міллера впевнений, ви отримаєте пропозицію руки і серця або від того представника сильної статі, з яким зустрічаєтеся в даний момент, або від нового залицяльника. У будь-якому випадку, перш ніж дати відповідь, тверезо проаналізуйте наявні у претендента недоліки. Тлумачення сну переконане — це допоможе не розчарувати в шлюбі.

Станете шукати вихід

Чекати в магазині або ощадкасі своєї черги — до потрапляння в скрутне становище. Якщо приснилося, що в довгій натовпі очікують ви відчували себе невпевнено, тривожно, то і в реальності доведеться неабияк понервувати. Сучасний сонник вважає, що бачити таке — до потрапляння в скрутну ситуацію.

Якщо сниться, що стояли в черзі до їдальні і так і не дочекалися свого часу, то, незважаючи на докладені зусилля, знайти душевний спокій не вдасться. Першим бути уві сні біля дверей, що вели в їдальню — до благополучного розв’язання обтяжливого питання. Сниться таке може тим, хто скоро знайде вихід зі скрути.

Сонник стояти в черзі, до чого сниться стояти в черзі уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: