Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стояти на столі, до чого сниться стояти на столі уві сні

Уві сні трапилося стояти на столі? Це дивне явище знаменує поточний стан сновидіння і його взаємини зі світом. А також натякають на прийдешні життєві зміни. Сонник підкаже,, до чого сниться ще зазначений сюжет.

Міллер пророкує

Уві сні пощастило стояти на столі з їжею? Снотолкователь Міллера передрікає досягнення незалежності, процвітання і стабільності. Порожній предмет в тому ж сюжеті натякає на конфлікти і розбіжності.

Тримайтеся!

До чого сниться, якщо в ночі ви примудрилися залізти на стіл? Сонник впевнений: ваші глибокодумні мови будуть прихильно сприйняті оточуючими.

У подібному сновидінні виріб виступає в ролі постаменту і обіцяє повагу, шанування, популярність і славу.

Привиділося, що меблі уві сні раптом почала хитатися? Тлумачення сну пряме: ви не зможете втриматися на вершині і з ганьбою скотитися вниз.

Увага!

Наснилося, що вам не особливо комфортно стояти на столі? Сонник наполягає: розумова робота доведе до депресії. Мало того, ви явно переоцінюєте свої можливості і ризикуєте провалити задумане.

Сидіти на стільниці уві сні погано. Це ознака похорону в будинку. Ще гірше бачити, що ви лежите на ньому. Зазначене бачення пророкує сновидцу важку хворобу, трагічний випадок і навіть смерть.

Трактування особливостей

Щоб чітко встановити,, до чого сниться розглядається явище, сонник радить придивитися до самого сновідійному виробу.

 • Робочий — службові проблеми, починання.
 • Письмовий — удача в конкуренції.
 • Обідня — свято, застілля.
 • Журнальний — розвага.
 • Власний — домашня сварка.
 • Старий, потрісканий — бідність, занепад.
 • Полірований, новий — задоволення, благополуччя.
 • Мармуровий — подарунок, сюрприз.
 • Круглий — примирення.
 • Більярдний, ігровий — розбіжності в колі друзів.
 • Мрієте?

  До чого сниться, якщо довелося стояти на столі, сервірованому до обіду? Готуйтеся до приємного знайомству і удачі.

  Але якщо сервіровка уві сні була надто розкішною із золотою посудом і недозволено дорогими стравами, то ви занадто багато мрієте, забуваючи про реальну дійсність.

  Наявність на столі дивних предметів означає, що попереду період конфліктів і нерозуміння. Приснився взагалі порожній столик? Сонник гарантує: навіть серед людей ви відчуєте гірке самотність.

  Поспішайте!

  Наснилося, що не пощастило стояти на столі, заваленому паперами і документами? Сонник впевнений: ви остаточно заплуталися, намагаючись вирішити якусь непросту проблему. Зазначений сюжет також відображає брак часу на виконання якогось завдання.

  Погано бачити на стільниці гори брудного посуду із залишками їжі. В реальності пропустіть нагоду гідно заробити. Уві сні на столику стояли красиві квіти? На якийсь період вам забезпечено сімейне щастя. Якщо лежали гроші, то знайдете вихід.

  Чи готові?

  До чого сниться, якщо трапилося стояти на столі, а він раптом зламався прямо під вами? Будьте готові до різких поганим змін.

  Бачити зламаний предмет можна і до вчинення великою помилки, яка кардинально змінить становище на гірше.

  Наснилося, що меблі мимовільно рухається? Це означає, що настають неймовірні події і шокуючі відкриття. При цьому сонник нагадує: вплинути на ситуацію ви не зможете.

  Сонник стояти на столі, до чого сниться стояти на столі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: