Сонник страус, до чого сниться страус уві сні

Страус, якого довелося бачити уві сні, на думку сонника, вважається передвісником несподіваних перешкод, сутичок з неприємними особистостями. Також, то,, до чого сниться цей птах, може відображати негативні риси характеру самого сновидіння, які заважають йому знайти спільну мову з оточуючими людьми.

Мертва птиця — на добро чи лихо?

Сонник Мандрівника характеризує,, до чого сниться ця мертва птиця, як свідоцтво дрібних негараздів, які незабаром вирішаться самі по собі. Бачити мертвого страуса, по тлумаченню Лоффа, означає череду невдач, занепад сил і духу.

Езотерики вкладають в тлумачення сну абсолютно протилежне значення. Приснився дохлий страус, якого сновидцу довелося вбити своїми руками, означає перемогу над власною лінощами і недалекоглядністю. Якщо ж уві сні вам довелося вбити страусенка — будьте уважні в спілкуванні з оточуючими.

Відмовтеся від важливих справ

Тим, кому довелося бачити багато стресів, сонник Білого Мага радить почекати з ухваленням важливих рішень. Наснилася страус в оточенні страусенят — приділіть увагу своїм близьким. Ті, що біжать страусята уві сні — ознака хаосу в думках і діях сплячої людини.

Що значить сон по Міллеру

Ті, хто не любить шукати причини невдач в самому собі будуть розчаровані в обяснение,, до чого сниться страус в сонник Міллера. так:

 • Бачити його — свідчить про вашу духовну неохайності;
 • Спостерігати уві сні за біжучим страусом — ваші таємні бажання можуть завдати шкоди репутації;
 • Зловити його — обіцяє приємне подорож;
 • Пір’я страуса — свідоцтво помилкових ілюзій;
 • Приснилося страусине яйце — ознака втілення ідей.
 • Налаштуйтеся на позитив

  Сприятливим для жінок вважається бачення, в якому довелося побачити страусине яйце. Дівчата, які мріяли стати мамами, можуть не сумніватися,, до чого сниться такий сюжет — це передвістя швидкого зачаття. А ось перо птахи символізує нещирість і брехня в стосунках з чоловіком.

  Той, що біжить страус, згідно Малому сонником, вважається передоднем успіху. Не сумнівайтеся, всі зусилля окупляться сторицею. Амбітним людям така картинка сповіщає про підвищення по кар’єрних сходах.

  Будьте напоготові

  Наснилося, що тварина клює вас або б’ється ногами, значить, в реальності будьте гранично обережні в спілкуванні з оточуючими. Ваші слова або дії на даному етапі будуть сприйматися критично. Якщо ж ви стали свідком, як птах їсть — клює корм або траву, то, найближчим часом фінансові справи налагодяться і підуть в гору.

  Любовні моменти

  Як стверджує сонник Фрейда, страус в сновидінні вказує на лицемірство і нещирість сновидіння в стосунках з другою половинкою. Ви навмисно шукайте привід для чвар з любовним партнером, вважаючи за краще втішати своє его і самолюбство швидкоплинними інтрижками.

  Подивіться в очі страху

  Сучасний суміщений сонник страуса уві сні зіставляє з підсвідомої острахом сплячої людини вийти за рамки психологічного комфорту. Ви навмисно уникаєте ситуацій, в яких відчуваєте себе невпевнено.

  Сонник страус, до чого сниться страус уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: