Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стрази, до чого сниться стрази уві сні

До чого сняться стрази? Ці прикраси уві сні обіцяють дорогий презент, несподівану удачу, приємна розвага, успіх багатьох починань. Але сонник дає і інші тлумачення: марні витрати, сльози, крах надій, обман.

Пускаючи пил в очі іншим, знайте міру

Наснилася одяг, прикрашена цими блискучими камінцями? Ви вмієте пустити пил в очі оточуючим, ось тільки не треба цим надто захоплюватися. Одного разу правда, що йде врозріз з красивими вигадками, випливе назовні.

Дівчині бачити себе уві сні в елегантній сукні з дорогими стразами Сваровські означає: на якомусь заході вона буде виглядати чарівно і викличе захоплення шанувальників.

До чого сниться клеїти їх на одяг? Прикрашаючи свої досягнення або вчинки, знайте міру.

Подарунок, задоволення, нові приятелі

Наклеювали стрази на нігті? Незабаром отримаєте дорогий бажаний подарунок від шанувальника або чоловіка.

Наснилося пришивати їх до сукні або кофті? Сонник стверджує: познайомитеся з компанією веселих людей, заведете з ними приятельські стосунки.

Бачили вві сні я багато різнокольорових декоративних камінчиків? Попереду різноманітні задоволення або веселе торжество з безліччю запрошених.

Що з ними робили?

Пригадайте, що робили зі стразами:

 • Купували — марні витрати;
 • Отримали в подарунок — обранець відкине вас;
 • Подарували комусь — цікаве знайомство;
 • Перебирали, крутили в руках — приємна розвага.
 • Підвищення добробуту, вигідне заміжжя

  До чого сниться наряд, красиво оброблений дорогими стразами? Сонник обіцяє: наяву рівень вашого добробуту значно підвищиться. Можливо, з’являться доходи з додаткового джерела.

  Молодій дівчині уві сні приміряти плаття, прикрашене стразами, означає: вона незабаром вийде заміж за розрахунком за багатого і впливового людини. Якщо вона докладе зусиль — шлюб вийде цілком благополучним.

  Попередження для чоловіків

  Чоловіка приснилися стрази попереджають, по сонником, про зв’язки з розпусними жінками, ласими на подарунки. Спокусниці дуже вміло витягають їх з шанувальника, який не помітить, як просадив цілий статок.

  Молодій людині таке бачення уві сні про дешеві скляночках пропонує задуматися про свої безладних зв’язках і настільки ж безладних витратах. Пора вже взятися за розум і віддати перевагу одну обраницю.

  Сонник Міллера: остерігайтеся обману

  До чого сниться отримати в дар стрази під виглядом коштовностей? Бачення попереджає про обман, зраду. Сновидицей потрібно придивитися до свого кавалера — він може виявитися не тим, ким хоче виглядати.

  Де вони були?

  Правильне тлумачення сну можливо відповідно до того, де ви бачили стрази. Отже, ними були прикрашені:

 • Одяг — ви звикли задовольнятися малим в своїх бажаннях;
 • Взуття — до недовговічним придбання;
 • Фата — будете плакати;
 • Шпильки — чекають покупки;
 • Нігті — отримаєте великий прибуток;
 • Особа — ваші надії зазнають краху.
 • Вас чекає удача

  Стрази уві сні віщують несподівану удачу всіх починань. Можна буде здійснити найсміливіші ідеї — везти буде у всьому.

  Наснилися великі? Сонник обнадіює: вас чекає великий успіх у багатьох сферах. Потрібно тільки зуміти зберегти його результати, які не розтрачуючись на дрібниці.

  Сонник стрази, до чого сниться стрази уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: