Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стояти у воді, до чого сниться стояти у воді уві сні

Стояти в воді приємно, особливо в чистій і в теплій. До чого це сниться? Звичайно, до удачі. Однак трапляється уві сні і така гидота, як брудна водиця під ногами. А це вже погано, попереджають сонники. Чого ж чекати наяву, як біди минути або щастя не проспати? Давайте розбиратися!

Роздуми сонника Міллера

Бачити уві сні, що ви стоїте у воді чистої, прозорої? Радійте! Вас чекає перспектива збагачення і радісних емоцій. Але стережіться, якщо ви заблукали в каламутний водоймище — небезпека по п’ятах буде належати, радість покине, смуток накотить.

Посковзнутися в брудній калюжі і впасти — ви не застраховані від помилок, але намагайтеся їх уникати. Засмутять вас також події наступного дня, якщо вночі вам приснилося, що ви стоїте в заболоченому джерелі і п’єте з нього — здоров’я підведе.

Чистий ставок, як символ удачі

Стояти в воді по коліно і бачити дно водойми — до радісного настрою, подарованому удачею в справах сімейних.

А ось якщо вам приснилося, що водичка була лише по щиколотку, знаєте до чого це? Сонник Цветкова підкаже: успішні кроки ви зробите в новій справі або захопленні.

Тлумачення сну, в якому ви прогулюєтеся по кромці берега, таке: радість зустрічі чекає вас попереду.

Благополучне завершення незакінченого справи обіцяє сновидіння, в якому ви стоїте у воді на величезному валуні, пророкують сонники Нострадамуса і Білого Мага.

Загрузнути в стоячій водиці — стережіться конфліктів і неприємностей

Брести в каламутному потоці — до масштабного конфлікту, в якому візьме участь величезна масовка. Якщо ви не зуміли втримати рівновагу в потоці і впали — ви станете призвідником сварки.

Хочете знати, до чого сниться, що вам довелося стояти у воді заболоченій з мулистим дном? Малий Велесов сонник вам відповість на це питання так: те, що ви задумали, навряд чи здійсниться. І тільки тому, що ви нічого не робите для виконання своїх бажань.

Тому, чиї помисли нечесні, а наміри бридкі, сняться сни про те, що він, потрапивши в каламутну воду, не може витягнути ногу — трясовина не відпускає його.

Стояти по щиколотку у воді брудній і стоячій — до дрібних неприємностей; по коліно — проблеми будуть більш серйозними.

Повінь в будинку, або Чекає вас і щастя, і смуток

Засмучує сонник Ванги людини, якій приснився сон, що його будинок залитий водою. Ви піддастеся слабкостям і пороків, пророкує ясновидиця.

Не погоджується з нею відомий медіум міс Хассе. Її сонник дає абсолютно протилежні тлумачення сну, в якому сновидец змушений стояти в воді у власному будинку. Матеріальні блага і вдалі придбання обіцяє він, особливо, якщо приснився в 18 місячна доба.

Бачити себе, послизнувшись в потоці води, що несеться по сходах власного будинку — до втрати чогось цінного або до пограбування. Будьте обережні.

А ось бродити по коліно в водиці, що затопила квартиру — до приїзду численних гостей.

Не торкатися води ногами — знак кар’єрного зльоту

Уві сні стояти над водою на мосту — ваша кар’єра буде вас радувати з кожним днем. Вас будуть поважати колеги, і цінувати керівник. Наближається ваш «зоряний час»!

Сниться, що ви стоїте над водою і не торкаєтеся її, як би зависнувши в повітрі? Незважаючи на здаються труднощі, справа буде вирішуватися легко і просто.

Сонник стояти у воді, до чого сниться стояти у воді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: