Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стоматолог, до чого сниться стоматолог уві сні

Мало є людей на світі, яким візит до стоматолога приносить задоволення. Більшість відчуває тремтіння в колінах, підходячи до кабінету зубного лікаря, а є люди, які взагалі побожний жах відчувають вже тільки при думках про бормашини. Так, стоматолог — це кошмар всіх людей зі слабкими нервами ласунів! Як уникнути з ним зустрічі наяву давно відомо — є менше солодкого та частіше рот полоскати! А ось що робити, якщо ви зустрілися з ним уві сні і застигли на місці від страху? До чого сниться подібний кошмар? Чого чекати після таких сновидінь: реальної зубного болю або того, що все вам буде «по зубах»? Давайте не будемо вгадувати, а задамо запитання того, хто в цьому розбирається — сонником!

Похід в стоматологію

Бачити уві сні, що ви йдете лікувати зуби в стоматологічну клініку — до швидких змін у житті. Візит до стоматолога через гострого болю — зміни будуть досить неприємними, прийти на профілактичний огляд — вас чекає щастя, радість і успіх.

Сниться сон, що, незважаючи на біль, стоматолог відмовився вас прийняти — до розчарування, пророкує сонник Міллера.

Приснився колега або знайомий, який прийшов на прийом до стоматолога — в реальному житті ви сумніваєтеся в щирості цієї людини, не довіряєте йому і хочете перевірити на міцність.

Прийшли лікувати зуби, а в призначений час вас ніхто не прийняв, і ви змушені стукати в двері і кликати лікаря — сновидіння говорить про те, що в реальному житті ви безпорадні в даний момент. Вам потрібна підтримка, але ніхто не приходить до вас на допомогу.

Здрастуйте лікарю!

Бачити уві сні, що стоматолог врятував вас із флюсу — незабаром настане дуже сприятливий для вас момент. Не пропустіть свій шанс, радить Місячний сонник.

Наснилося, що стоматолог, до якого ви прийшли з візитом стурбований вашим станом — вас чекають великі втрати, якщо доктор спокійний і впевнений у своїх діях — до достатку і прибутку. Людина, що кричить на вас стоматолог означає сварки в родині або проблеми на роботі.

Похід уві сні до лікаря-шарлатана, який взяв з вас великі гроші, але не вилікував, обіцяє сплячому хвороби і тривоги, попереджає сонник Ванги.

Сниться, що ви дякуєте стоматолога за прийом і цілуєте його на прощання — наяву це означає примирення з тим, з ким ви зараз в сварці.

Вести прийом самому

Бути уві сні стоматологом і лікувати зуби пацієнтам — в реальності вас чекає грандіозний скандал або на роботі, або вдома.

Наснилося, що ви лікар і що пацієнт уважно спостерігає за тими діями, які ви робите — в реальності дане сновидіння віщує приємні поїздки і результативні відрядження, згідно Весняного сонником.

Бути стоматологом і уві сні призначати лікування самому собі — надмірна балакучість принесе вам багато проблем, попереджає Жіночий сонник.

Сниться, що ви позбавили пацієнта від зубного каменю, а на наступний день він прийшов до вас з тією ж проблемою — в реальному житті хтось просить вас про допомогу, а ви сумніваєтеся, що це вам під силу.

Стоматологічне обладнання

Стоматологічний кабінет, побачений у сні означає зраду друзів, попереджає сонник Цвєткова.

Бачити уві сні бормашину і чути її дзижчання — наяву невпевненість в собі призведе за собою масу конфліктних ситуацій.

Приснився тюбик із зубною пастою або коробочку з порошком — наяву вас чекає похід до стоматолога, пророкує Осінній сонник.

Сниться розведений медичний цемент для пломбування дірок — на шляху досягнення цілей виникнуть труднощі.

Кліщі або дзеркала дантиста означають, що до своєї мети ви прийдете шляхом проб і помилок.

Наснилося, що ви жуєте жуйку, щоб очистити рот від залишків їжі перед відвідуванням стоматолога — до марнослів’я, пліток і марним клопотам, обіцяє Східний сонник.

Сонник стоматолог, до чого сниться стоматолог уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: