Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник стікати кров’ю, до чого сниться стікати кров’ю уві сні

Бачити рани, що кровоточать, відчувати себе безпорадним, стікати кров’ю і нічого при цьому не робити — до духовного очищення, зустрічі з дальньої ріднею, або до незваних гостей. Іноді такі сновидіння попереджають про майбутні випробування. До чого сниться рясна кровотеча, сонники пояснюють, враховуючи випробувані відчуття і емоції уві сні.

Сонник Міллера: значення, трактування

Сучасні психологи тлумачення сну зводять до стану внутрішньої спустошеності людини, моральної втоми. Якщо приснилося, що рана на додачу до всього хворіла уві сні — означає, сновидец знаходиться в стані депресії, нудьги, або напередодні розвитку будь-якого захворювання.

Сонник Міллера трохи по-своєму трактує,, до чого сниться стікати кров’ю:

 • Відчувати безпорадність — до підриву репутації;
 • Відчувати біль — до депресії, нудьги;
 • Не мати можливості закрити рану — до раптового прибуттю гостей
 • Під час місячних — до початку самостійного життя.
 • Остерігайтеся непорядних дій

  Бачити кровоточать садна, подряпини уві сні, з якими нічого не можна зробити — до необдуманих слів, вчинків. Сновидіння означає, що досить скоро опинитеся в складній ситуації, вибиратися з якої доведеться довго. Якщо наснилася до того ж забруднені одяг, то плями з’являться і на репутації.

  Сонник Нострадамуса застерігає від різких дій, які можуть зашкодити всім оточуючим. Інакше доведеться докласти чимало сил, енергії, щоб відновити добре ім’я. Розрив контрактів через взаємних претензій, сварки з близькими, нервові зриви — саме те,, до чого сниться стікати кров’ю і не зуміти дати собі раду.

  Яких чекати перспектив

  Дівчині, заміжній жінці бачити місячні уві сні, стікати кров’ю — вельми добре. Сновидіння означає, що вона готова до всіх життєвих несподіванок: у вагітних — легко пройдуть пологи, у незаміжніх дівчат — з’явиться поклонник і претендент на серйозні відносини, жінки у віці отримають моральне задоволення від знайомства з галантним кавалером.

  Якщо хлопцю, чоловікові приснилося, що довелося бачити місячні у дівчини — йому варто насторожитися. Не виключено магічний вплив на нього самого, його сім’ю. Сонник Ванги рекомендує придивитися до оточуючих пильніше, щоб не потрапити до будь-кого «на гачок».

  Попереду прибуток, вдалий розподіл майна

  До чого сниться стікати кров’ю і відчувати біль уві сні, пояснює сонник Цвєткова. Душевні муки, переживання чекають тих, кому наснилися хворобливі і кровоточать садна. Бачити аварію, травмованих людей — до конфліктів з рідними.

  Приїзд родичів символізує кровотеча з носа, зуба. Причому, зустріч буде бурхливою, що запам’ятовується. Багатьом сновидцем дістанеться хороша частка спадщини, яке в буквальному сенсі «звалиться на голову».

  Сонник стікати кров'ю, до чого сниться стікати кров'ю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: