Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скажена собака, до чого сниться скажена собака уві сні

Скажена собака уві сні часто попереджає про неприємності, підступи ворогів, наклепі, плітках. Сонники вважають такий символ несприятливим, селищем фінансові складності, проблеми зі здоров’ям. Однак для вірного трактування, до чого він сниться, потрібно також враховувати хороші значення, якщо наснилося, ніби прогнали або вбили її.

Важка боротьба і марні зусилля

Сюжет про скажений собака уві сні попереджає: сновидец робитиме максимум зусиль, щоб досягти мети, але зазнає краху.

Таке бачення попереджає: хтось сильно розсердиться на сплячого, і йому доведеться докласти чимало зусиль для відновлення колишніх відносин.

До чого сниться, як скажена собака женеться за вами? Попереду нелегка боротьба, тому потрібно зібрати всі сили, волю, щоб протидіяти труднощам.

Погіршення самопочуття і ділові неприємності

Бачили, ніби вона кинулася на вас і вкусила? Сонник повідомляє: заплановане комерційне починання потерпить крах через вашу власної недалекоглядності.

Бачення, як скажена собака вкусила сплячого або когось із його близьких — несприятливо. Воно віщує погіршення здоров’я, особливо психічного. Можливо також важке інфекційне захворювання.

Ще одне тлумачення сну, ніби вкусив скажений пес — з противниками не варто чекати примирення, належить тільки боротьба (явна або прихована).

Гарні значення

Проганяти її уві сні — здобудете гарну звістку. А вбити — дуже сприятливий знак. Сонник обнадіює: виникли проблеми налагодяться самі собою, а також сновидцу вдасться нейтралізувати погану думку, яке про нього розпускають недруги.

Наснилося вбити скаженого собаку? Наяву сплячого очікує успіх у фінансових справах: підприємства стануть приносити хороший прибуток, вдасться укласти вигідний договір.

Крім того, вбити її уві сні означає перемогу над усіма неприємностями, успішне подолання труднощів.

Друзі можуть зрадити

Наснилося виявити сказ у власного чотириногого друга? Сонник попереджає про загрозу тяжкої хвороби наяву.

Бачити сказ уві сні у пса, раніше колишнього доброзичливим — приятель або подруга, наполегливо демонструють свою прихильність, насправді тільки чекають нагоди, щоб підставити. Важливо вчасно виявити таку людину і поменше бути відвертими.

До чого сниться захворіти на сказ після укусу такої собаки? Сонник сповіщає: попереду серйозні труднощі в справах.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, що саме побачили уві сні:

 • Її укус — з боку друзів потрібно остерігатися підступу, навіть зради;
 • Сусідська — людина, від якого не очікували шкоди, завдасть удар;
 • Чужа — незабаром з’явиться новий знайомий (на роботі, серед сусідів), який стане ворогом;
 • Руда — злостивці готують підступний план проти сновидіння.
 • Сусідська скажена собака, за сонником, віщує непорозуміння, сварки, конфлікти зі знайомими, сусідами, їх нападки.

  Наснилося рудий собака, зі сказом кидається на сплячого, означає: слід побоюватися нещирість своїх партнерів по бізнесу або друзів.

  Сонник Міллера: чекають складності

  До чого сниться бачити, ніби вона вас переслідує? Чекають нелегкі часи, коли знадобляться всі сили для протистояння лихові.

  Сонник скажена собака, до чого сниться скажена собака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: