Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник скалка, до чого сниться скалка уві сні

Заноза — річ сама по собі неприємна і болюча. Саме тому багато людей, побачивши її уві сні, лякаються і намагаються скоріше з’ясувати, до чого ж вона сниться. Краще рішення цього питання — звернутися за допомогою до тлумача снів. Мудреці різних часів і народів записували тлумачення тих чи інших речей побачених в царстві Морфея. Давайте ж будемо розбиратися, що нам говорять різні сонники про побачену уві сні колючці і вибирати те, яке буде вам до душі.

Сонник східних мудреців

Якщо приснилося, що під час прогулянки з друзями ви виявили в нозі якийсь сторонній предмет, який доставляє біль і викликає неприємні відчуття — це означає, що зустріч з ними наяву краще відкласти, інакше клопоту і турбот не оберешся. Перенесіть зустріч на інший день.

До чого сниться допомогу другові у видаленні занози, що застрягла в руці? У вашому житті з’явиться людина, допомога якого незабаром буде дуже потрібна.

Якщо сниться, що ви відчуваєте біль і поколювання в долоні, але нічого не бачите в цьому місці — наяву вам доведеться зіткнутися з непередбаченими труднощами і проблемами особистого характеру.

Сниться, що продирається крізь колючі зарості, і шипи встромлюють в вас — це сигнал до того, що поряд з вами з’явилися заздрісники. Швидше за все, що хтось із колег мітить на ваше місце і вас може чекати зниження по службі.

Уві сні вийшло витягти колючку з ранки. Тлумачення таке — ви, нарешті, зможете дізнатися ім’я свого ворога, заздрісника або людини, яка відчуває до вас антипатію.

Сонник Міллера

Побачена уві сні скалка, згідно Сонник Міллера, означає перешкоди в досягненні ваших планів і перешкоди в справах. Особливо, якщо наснилося, що вона застрягла в лівій нозі. Якщо уві сні вам вдалося її витягнути — ви з легкістю подолаєте всі перепони на своєму шляху.

Тлумач снів Ванги

Наснилася колючка в пальці руки — з’явиться новий шанувальник.

Виколупати скалку, яка засіла в руці — з легкістю позбутися давнього недруга.

Витягти чужорідний предмет, що застряг в нозі — вилікується від хвороби або самому, або хворіє родичу.

Якщо уві сні вам вдалося витягти скалку з тильного боку долоні — прийшла пора позбутися почуттів і відносин, що не приносять радість — нерозділене кохання, нав’язливою дружби, можливо навіть змінити місце роботи, якщо ваша воля не приносить вам почуття задоволення.

Езотеричний сонник

До чого сниться скалка в даному тлумачі? До наступного: гострі шипи під шкірою — це свого роду енергетичні канали людини. Якщо вам приснилося, що шип засів у вас в нозі або в руці — це значить, що хтось намагається забрати у вас позитивну енергію. Колючий неприємність влаштувалася в області грудної клітини або голови — хтось впливає негативною енергією на вашу сім’ю і шлюб. Воно буде особливо сильним, якщо з ранки пішла кров.

Ви змогли позбутися від занози. Тлумачення буде таким — ви дуже сильна і енергетично-стійка особистість. Недругам доведеться важко вести війну з вами і вони, скоріше за все, відступлять. Якщо приснилося, що ви допомогли дістати скалку з тіла близької людини — це говорить про те, що енергетичної мішенню став саме ця людина, але негативний вплив позначиться і на вас, хоч і в меншому ступені.

Сонник скалка, до чого сниться скалка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: