Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сороконіжка, до чого сниться сороконіжка уві сні

Багатоніжка уві сні є передвісником дрібних, але морочливих справ, які зажадають від сновидіння великої кількості часу і зусиль. Однак, це лише одне з тлумачень,, до чого сниться сороконіжка. Часто, сонники пов’язують приснився членистоногого з наближенням поїздками і подорожами.

Сороконіжка за сонником Міллера — знак застою в справах

Тлумачення Міллера з приводу приснилося стоноги дають чітку установку придивитися до свого оточення, проаналізувати найближчі події та «тривожні дзвіночки». Так, бачити уві сні велику багатоніжку, застерігає про обман людини, який весь час знаходився поряд зі сновидцем. Чорна сороконіжка уві сні віщає про плітки і інтриги, започаткованих недоброзичливцями, які позначаться на просуванні поточних справ сплячої людини.

Вбити стоногу уві сні — готуйтеся до поїздки наяву

Літній сонник пояснює,, до чого сниться вбити комаха, майбутніми зборами в далеку дорогу. За версією Осіннього сонника, приснилося сновидіння говорить про запізнення сплячої людини в реалізації задуманих справ і проектів.

Вбити велику стоногу уві сні — можливість уникнути великих неприємностей. Однак не думайте, що Вам вдасться легко позбутися проблем — для цього потрібно довго і наполегливо працювати над собою і своїм дітищем.

Наснилося, що довелося вбивати багато чорних стоніг, значить, наяву наближаються фатальні обставини, пов’язані з водним середовищем. Ви зможете подолати перешкоди, тільки за участю друзів і близьких людей, самостійно вибратися з негараздів у Вас не вийде.

Багато стоніг або помилкові пріоритети

Універсальний сучасний сонник тлумачить,, до чого сниться багато членистоногих, перспективою погнатися за уявними цінностями. Ви на самому початку шляху поставили невірні пріоритети, приділяючи незначним речам величезну кількість часу. Зосередьте свої сили на глобальних і воістину глибокі речі і відкиньте поверхневі, меркантильні і легковажні мети.

Бачити велике комаха на своєму одязі, говорить про ризик стати бранцем власної безпечності та необережності.

Сороконіжка в будинку обіцяє добробут

Осінній сонник розтлумачує,, до чого сниться мокриця в будинку передвістям великого прибутку або солідного винагороди за свої зусилля. Так, бачити уві сні величезну кількість мокриць, що знаходяться в погребі, віщає про безбідне існування, сімейному достатку, з великою кількістю солонини в підвалі.

Дворянський сонник Н. Грішіной, сновидіння з мокрицями пов’язує зі сльозами і засмученнями, які проллються через обман чи зради.

Багатоніжка на тілі — займіться здоров’ям

Дрібні членистоногі, що знаходяться уві сні на тілі сплячої людини, згідно тлумачу, є ознакою можливих несприятливих подій, які стануть причиною нервових потрясінь і душевного дискомфорту.

Побачити стоніг, що плазують під шкірою — тривожний знак, який застерігає про серйозні проблеми зі здоров’ям, викликаними душевними переживаннями. Постарайтеся не впадати в депресію, а краще ретельно проаналізуйте останні тижні, напевно в пам’яті знайдуться знакові моменти, на які Ви не звернули увагу. Обміркуйте свої плани і почніть діяти! В цьому випадку краще пізно все змінити, ніж будь-коли здійснити.

Сонник сороконіжка, до чого сниться сороконіжка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: