Сонник стиглі сливи, до чого сниться стиглі сливи уві сні

Якщо вам приснилися стиглі сливи, можете радіти — практично завжди подібні сюжети обіцяють щастя і романтичні хвилювання. Однак, тлумачачи,, до чого сниться цей фрукт, не забувайте враховувати не тільки ступінь його зрілості уві сні, а ще й колір, смак і загальний стан, підказують сонники.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви їсте стиглі сливи? Згадайте, наскільки солодкими вони були. Так, на думку Г. Міллера, ароматні, з медовим присмаком вершки означають радості і задоволення, які, на жаль, не будуть тривалими.

Рвали уві сні аличу з гілок? Чи не занадто радійте виконання мрії, так як на ділі вона виявиться «пустушкою». А ось, якщо довелося піднімати їх з землі перезрілими, то подібне бачення означає ваше «прозріння»: ви зрозумієте, наскільки корисно бути щедрим.

На смак і колір…

Побачивши уві сні сливи, зверніть знімання на їх стан. Ось, до чого вони сняться:

 • Ви їли сині або фіолетові фрукти — будьте готові до уваги з боку чоловіків;
 • Жовті — до хвороби інтимного характеру;
 • Червоні вершки вам пропонував чоловік — до пристрасного роману;
 • Стиглі сливи були кислими — до розчарування;
 • Пробували перезрілі плоди — до самообману або розриву відносин;
 • Жували чорнослив — до проблем з протилежною статтю.
 • Куштувати дари щедрого саду, або Романтика накриє з головою

  Для тих, хто уві сні бачив себе поїдає дари сливового саду, не зайвим буде дізнатися, до чого це сниться. Так, за версією сонника Цвєткова, є стиглі сливи — це символ швидкоплинного, але пристрасного романтичної пригоди.

  А ось, в сонник Закоханих ви знайдете таке тлумачення сну: їли зрілі плоди — не витрачали свою увагу на сторонніх, інакше посваритеся з коханим. Розставте пріоритети, і дотримуйтеся їх.

  Збір врожаю, як символ благополуччя

  Якщо вам приснилося, що ви збираєте великі стиглі сливи прямо з гілки, то це означає, що ви досягнете всього, чого бажаєте, причому без будь-яких зусиль. Збирати фрукти вам допомагав кохана людина? Згадайте, наскільки великими вони були: великі обіцяють радість і порозуміння, а ось дрібні можуть пророкувати дріб’язкові образи.

  Збирати великі сливи, сидячи, при цьому, на гілці — знак того, що ваша кар’єра може стрімко злетіти вгору. Головне — не пропустіть підходящий момент, радить Східний сонник.

  Гниль — знак неприємних наслідків

  Трактування більшості сонників, з приводу того, до чого сняться стиглі сливи, дуже схожі. А ось, якщо уві сні вам довелося бачити гнилу сливку на дереві, то обов’язково вивчіть тлумачення та рекомендації кількох тлумачів. Так, наприклад, в сонник міс Хассе ви знайдете таку версію: якщо вам наснився гнилої ренклод, що висить на дереві, то це говорить про те, що ви звикли думати тільки про себе, не піклуючись про бажання інших людей.

  А ось, пастор Девід Лоффа, навпаки, рекомендує звернути увагу на власні відчуття і самопочуття, якщо уві сні ви бачили на дереві плід, зіпсований гниллю. Можливо, ви «пропустили» якесь захворювання, яке може згодом «вийти боком».

  Сонник стиглі сливи, до чого сниться стиглі сливи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: