Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник спина, до чого сниться спина уві сні

Спина — найважливіша частина тіла, по якій проходять всі енергетичні потоки до всіх органів, а й уві сні вона має не менш важливе значення. До чого сниться така картинка? Інтерпретації різних сонників розходяться в залежності від деталей сновидіння.

Для початку, проаналізуйте сновидіння, і виділіть в ньому найголовніше: які дії ви здійснювали з цією частиною тіла: гладили, цілували, обнімали, або били? Можливо, вона була в ранах, шрамах, або на ній були якісь відмінні ознаки: родимка, татуювання, або навіть крила. Тільки сукупність всіх подробиць відкриє таємниці майбутнього.

Інтерпретація з точки зору різних сонників

До чого сниться спина чоловіки? За трактуванні Французького сонника, якщо чоловік відвернувся від вас уві сні, то і в реальності багато близькі люди перестануть відмовляти підтримку. Щоб такого не сталося, не робіть вчинків, про які потім будете шкодувати.

За малому Велесову сонником чоловіча спина уві сні — теж несприятливий знак. Така картинка віщує нещастя, які трапляться в тій сфері життя, яка в даний момент є найбільш насиченою. Чим ви зараз дорожите найбільше: любов’ю, бізнесом, положенням в суспільстві? Готуйтеся до того, що в будь-який момент у вас можуть забрати цю велику цінність.

Якщо ви не вірні своєму чоловікові, і часом обманюєте його, то не дивуйтеся тлумачення того,, до чого сниться спина чоловіка. Всі ваші зради, секрети, брехливі слова скоро стануть не такими вже й таємними. Щоб виправити таке невтішне майбутнє, перестаньте брехати, і можливо, доля буде до вас прихильна.

До чого сниться спина коханого? Це передвістя сонника про зраду, розлуку. Відносини вже давно зжили себе, і коханий шукає привід, щоб назавжди піти від вас. Відпустіть його з миром — попереду вас чекають більш захоплюючі події, варто лише перетерпіти період розставання.

За сонником Цвєткова, бачити свою спину уві сні — символ, що трактував в залежності від її стану. Якщо вона згорблена, кістлявий, зморшкувата, то старість сновидіння буде важкою і болючою. Якщо ж вона міцна, мускулиста, рівна, то в похилому віці ви будете почувати себе чудово до самої смерті.

За сонником Міллера спина без будь-якої одягу — передвістя втрати влади і контролю. Така картинка асоціюється з беззахисністю, відкритістю, вам ні в якому разі не можна в даний період піддавати себе будь-який, навіть самої незначної небезпеки — все може закінчитися дуже плачевно.

Практично всі сонники асоціюють спину жінки уві сні з грошовими втратами. Побережіть фінанси, не робіть дурних і непотрібних покупок, а головне — не займайте нікому, гроші не повернуться назад.

Якщо уві сні вам довелося гладити по спині людини, відносини з яким ніяк не хочуть прийти в мирне русло, то сонник пророкує, що скоро взаємні почуття допоможуть вам знайти гармонію і згоду.

Для чоловіків, цілувати уві сні спину — пророкування сонника про те, що зараз саме час показати своє чоловіче начало: тільки проявивши силу характеру в повній мірі ви досягнете бажаного.

Бачити уві сні голу спину з сторонніми утвореннями

До чого сниться волохата спина? Для заміжньої жінки така картинка уві сні — символ незадоволеності сексуальних бажань — вона не відчуває в своєму дружині чоловічого начала, і бере більшість обов’язків на себе. Сонник радить перечекати якийсь час, в житті може з’явиться інша молода людина, або ж відбудеться подія, яка змінить ставлення чоловіка до життя.

Якщо чоловікові наснилися волосся на спині, то він може не хвилюватися про перебіг ситуації в житті. У вашого організму є приховані ресурси, які можуть мобілізуватися в найпотрібніший момент, коли вам потрібна допомога і підтримка.

Крила за спиною уві сні — символ сонника про внутрішні переживання, пов’язаних з долею близької людини. З іншого боку, якщо ви парите уві сні на крилах, то всі справи будуть складатися вдало, але якщо крила чорні, як смола, то ви гірко розчаруєтеся в другій половинці.

Фізіологічне пояснення дає родимці на спині уві сні сонник Езопа. В організмі є серйозні порушення, особливо дбайливо варто ставитися до дихальній системі — не виключено запалення легкого. Але якщо в реальності ця родимка у вас є, то ви зможете уникнути серйозних неприємностей.

Ваше байдуже ставлення до проблем оточуючих скоро призведе до самотності, якщо приснилася татуювання на спині. Але якщо вона була в іншої людини, то в реальності ви обзаведетеся авторитетним покровителем, який своєю неординарністю переверне світогляд.

Якщо приснився горб на спині незнайомої людини, сонник прогнозує появу нових ворогів, які якийсь час будуть триматися в тіні і не відкривати свою справжню сутність. Але якщо сновидець сам був горбатим, то на нього навалиться купа клопотів, які серйозно завантажать вільний час.

Павук на спині уві сні — символ маніпуляцій, залежності. Вами хтось вміло керує, займає всі ваші думки і почуття, і навіть на секунду не дає спокою. Бійтеся цієї людини, він веде вас до своїх цілей, які не відповідають загальноприйнятим моральним нормам.

Спина в крові уві сні — є поєднання двох різних значень сонника, який укупі позначають, що ви посваритеся з рідними людьми. Але якщо кров сочиться просто зі шкіри, не видно відкритих ран, то сварки вдасться уникнути, поступившись чужим інтересам.

Біль у спині уві сні — неоднозначне тлумачення сонника. від чого ви її випробували? Якщо вона болить від втоми, напруги, то очікуйте сумну звістку. Якщо ж біль сталася від падіння або удару, то в родині стануть частими сварки і конфлікти, які можуть довести до розлучення.

Пошкоджена спина: тлумачення снів

За тлумаченням сонника, постріл в спину уві сні, як і в реальності, символізує підла зрада, про наслідки якого припадає тільки гадати. Якщо в сновидінні вам вдалося побачити того, хто стріляв, то саме ця людина наяву виявиться обманщиком і зрадником — остерігайтеся його суспільства, це не принесе нічого хорошого.

Рана на спині сторонньої особи уві сні — сприятливе пророцтво сонника, особливо для тих, у кого є власний бізнес. Усі конкуренти і суперники будуть повалені по своїй же помилку, а вам залишиться лише пожинати лаври.

Сонник дає психоаналітичне пояснення того,, до чого сниться операція на спині. Підсвідомо ви дуже сильно переживаєте з приводу розбіжностей в сім’ї, і сподіваєтеся на те, що відносини з рідними незабаром налагодяться. Але без рішучих кроків з боку сновидіння нічого не зміниться.

Якщо ви стріляли в спину уві сні, то сонник обіцяє, що наяву ви незаслужено звинуватити людину в непривабливому вчинку, і прилюдно образити його. Не робіть поспішних висновків, повністю розберіться, перш ніж приймати доленосні для сторонніх осіб рішення.

За сонником XXI століття, удар в спину уві сні — прекрасне передбачення для тих, хто займається інтелектуальною працею. У найближчі дні до вас прийде осяяння, нова ідея, і можливо, ви нагородите світ грандіозним винаходом.

Наснилися прищі на спині коханої людини? Шукайте причину охолодження пристрасті в собі: сонник радить трохи змінити поведінку, менше контролювати коханого чи кохану, і тоді відносини можуть перейти на більш глибокий рівень.

До чого сниться роздряпана спина? Для чоловіка сонник дає психологічне пояснення: ви е задоволені сексуальним життям і жадаєте експериментів. Жінкам же, який побачив уві сні подряпини на цій частині тіла, сонник радить притримати свої пристрасні пориви — вони відлякують чоловіків.

Якщо змія укусила в спину уві сні, то приготуйтеся до сварок і посварилися з друзями. Підла особистість, яка близька і вам і товаришеві, налаштовує вас один проти одного — не піддається злим намірам, згадайте, яке значення ви прийдете дружбу.

Сонник віщує поява ворогів в самому найближчому оточенні, якщо вам встромили ножа в спину уві сні. Хтось із наближених лицемірно називає вас другом, а насправді будує підступні плани проти вас.

До чого сниться впасти на спину? Якщо від такого падіння вам було важко дихати, то варто звернути увагу на здоров’я легенів — зніми явно діється непорядок. З іншої точки зору, в найближчому майбутньому вам доведеться відчувати себе беззахисним перед новими обставинами.

Масаж, плавання та інші дії

До чого сниться масаж спини? Сонник прогнозує, що зовсім скоро ви станете прихильником активного та здорового способу життя. Для дівчат таке сновидіння може означати плотські задоволення.

Навпаки, робити масаж спини кому-небудь, означає, що вам доведеться жити на скромний заробіток, і це положення буде дуже важко виправити. Несприятливу інтерпретацію дає сонник того,, до чого сниться плавати на спині — ваша влада скоро спливе від вас, ви станете залежним від сильної особистості.

З іншої сторони, то, до чого сниться плисти на спині, означає віддатися течією обставин, опустити руки, не вживати ніяких дій, здатних поліпшити нинішнє становище. Займіть активну позицію, і всі справи підуть на лад.

Якщо уві сні вам довелося стояти спиною до коханого, показувати свою образу, то ви визнаєте свою неправоту в сварці. До вас прийде розуміння, що краще бути неправим, ніж в розлуці.

Для жінки поцілунок в спину від незнайомої особи уві сні — підсвідомий знак бажання ласки і турботи. У відносинах з коханим не вистачає романтики і тепла, ви вважаєте його черствим і бездушним. Але варто тільки проявити трішки винахідливості, і взаємини забарвляться в усі кольори веселки.

Нести на спині будь-якої вантаж — рюкзак, сумку — передвістя про те, що всі грошові справи вдаватимуться. Трохи інакше сонник трактує те,, до чого сниться носити на спині дитини. Близьким як повітря потрібна буде ваша захист і підтримка.

До чого сниться, якщо чоловік обіймає зі спини? Для заміжньої обійми чоловіка — гарне передбачення. На чоловіка можна покластися в будь-якій ситуації, і він завжди підтримає і зрозуміє. Для самотньої дівчини такою сюжет віщує романтичне знайомство, яке обернеться в ніжні почуття.

Позбавлення від стороннього впливу обіцяє те,, до чого сниться мити спину уві сні. Найближчим часом ви відчуєте себе вільним від будь-яких зобов’язань. Але не варто впиватися свободою нерозважливо, вплив сторонньої особи може повернутися, і тоді від нього буде дуже складно позбутися.

Сонник спина, до чого сниться спина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: