Сонник сірники, до чого сниться сірники уві сні

Банальні сірники, якими ми не роздумуючи користуємося щодня, уві сні носять особливий символізм. І щоб зрозуміти,, до чого сниться сон про них, сонник рекомендує підключити інтуїцію і фантазію, а також врахувати найнезначніші деталі.

За Міллеру

Цікаве тлумачення сну дає сонник Міллера. Він вважає, що бачити уві сні сірникову коробку — до деяких ускладнень в справах, а запалювати сірники — до отримання грошей.

Якщо наснилася палаючий сірник, то навколо вас активізувалися вороги, причому якщо вам довелося самостійно підпалювати її, то це вказівка ​​на те, що все сталося внаслідок ваших неправильних вчинків.

Не складно здогадатися до чого сняться тухнущіе сірники — вам вистачить сил і розуму, щоб впоратися з будь-якими неприємностями.

Фізичний стан

Згідно з іншим тлумаченням сонника сірники в нічних мареннях уособлюють самого сновидіння, причому як його духовний світ, так і фізичний стан.

Наприклад, велика коробка, наповнена цілими ідеально рівними виробами говорить про те, що ви перебуваєте в бездоганній формі і вам не загрожують хвороби. А якщо наснилися горілі остови, то варто подбати про здоров’я і зайнятися спортом.

Чоловіча сила

Сонник звертає вашу увагу, що подібні сни мають величезне значення для чоловіків, так як вони характеризують чоловічу силу.

Так палаюча яскравим полум’ям скіпа уособлює активне сексуальне життя. Не важко зрозуміти,, до чого сниться запалювати і кидати сірники. Це означає, що наяву чоловік занадто часто змінює жінок.

А ось бачити уві сні згорілі сірникові остови не дуже добре. На жаль, в цьому відношенні вони передають проблеми зі здоров’ям і наступаючу імпотенцію.

Внутрішній світ

Щоб розібратися, до чого сняться сірники, потрібно пригадати, скільки їх було. Так повний коробок свідчить про різноманітні захоплення, великий розум і високої духовності. Звідси можна зробити висновок, чим менше виробів в коробці, тим бідніший внутрішній світ людини.

А ось стан елемента вказує на якість характеру. Тобто згорілі деревинки символізують негативні риси, а цілі — позитивні.

Більш того, якщо приснилася палаюча як свічка скіпа, то сон можна назвати віщим. Бо вогонь, на думку сонника, символізує існування самої душі.

Друзі, приятелі

Сірники можуть характеризувати оточення сновидіння, а зокрема його друзів. Так знайти сірник — до нового знайомства, запалювати її особисто — до довгої і щирій дружбі, бачити зламану — до сварки з приятелем, а загасити зовсім — до повного розбрату між нерозлучними друзями.

Розсипані сірники традиційно символізують роз’їзд, а палаючі — рівномірні стосунки. Якщо ж наснилося, що ви випадково обпеклися про запалену паличку, то сонник вважає, що в реальному житті ви скоро закохаєтесь.

Дії

Зрозуміти,, до чого сниться той чи інший сон допомагають дії. Просто сірники — до проблем, купити їх в магазині — до нової справи, складати розсипані — до порядку, а палити їх — до кардинальних змін у житті.

Якщо приснилося, що хтось запалив лучину, а ви прикурити від неї сигарету, то наяву отримаєте довгоочікуване звістка. А ось розсипані предмети, на думку сонника, попереджають про те, що ви ризикуєте втратити хороший шанс.

Сонник сірники, до чого сниться сірники уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: